SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK ZLONICE : SK VELKÉ PŘÍTOČNO ( 3 : 2 )

6 : 2

Tomáš Kopecký

Lukáš Gil Miroslav Havliš , Dominik Tauš Lukáš Košťák

Karel Nagy , Tomáš Vimr , Petr Bakos , Petr Němec

Martin Gil , Lukáš Samek

Střídal:

  • 59“- Jakub Švarc – Lukáš Samek,
  • 75“- Jiří Koukolíček – Petr Bakos,
  • 81“- Filip Šnajberk – Miroslav Havliš

Branky:

  • 3“ , 10“ – Karel Nagy, 22“ – Petr Bakos, 47“ – Petr Němec
  • 61“ - Martin Gil, 72 „ – Jakub Švarc

Rozhodčí : Bohuslav Hamza


DRAMA NEDOPUSTILI

V dalším v po řadí již třetím domácím utkání jsme přivítali celek SK Velké Přítočno. Tento celek nás dokázal v podzimním utkání těsně porazit v poměru 2 : 1 a byla to porážka spíše neštastná neboť naše mužstvo bylo v tomto utkání jasně lepším týmem, což nakonec uznali i ve svém komentáři domácí. Kromě nás však toto mužstvo dokázalo porazit na svém hřišti další favority jako FK Brandýsek a Slovan Kladno. Měli jsme tedy co soupeři vracet.

Do utkání jsme vstupovali s nucenými absencemi a to bez Jakuba Nováka a Michala Demetera, kteluté karty.

Né zcela zdráv nastoupil taktéž Petr Bakos jež stále laboroval s nataženým stehenním svalem. Poslední výsledky soupeře dávaly tušit kde je jeho současná síla protože v posledních 2 kolech nast řílel 11 branek.Naše mužstvo mělo výborný vstup do utkání kdy zásluhou K. Nagyho vedlo po 10 minutách 2 : 0 a to po poněkud laciných gólech, kdy zmíněný hráč skóroval po chybě hostujícího brankáře kdy mu vypadl lehký míč z ruky a poté kdy po přihrávce Ma. Gila zůstal zcela osamocen před brankou. Když pak ve 22 minutě skóroval utěšenou střelou z hranice velkého vápna P. Bakos a navýšil skóre na 3 : 0 , mohlo se zdát že je hotovo. Nikdy však ne říkej hop dokud jsi nepřeskočil. Soupeř který nehrál až tak špatn ě využil naší laxní a bezstarostné hry ke vstřelení kontaktní branky a v poslední minutě I.poločasu snížil dokonce na rozdíl jediné . Přišel tak trest nejen za laxní přístup ale hlavně za neproměněné tutovky v čemž vynikal zejména z předchozího zápasu opěvovaný M. Gil jež nejméně ve třech případech trestuhodně se svými šancemi naložil. Kdybychom v poločase vedli o 5 branek nikdo se nemohl divit. V dalších šancích se ocitl L. Gil jež ve skrumáži po rohovém kopu přestřelil , T. Vimr jež nastřelil bombou břevno a L. Samek jehož střela byla zblokována .Úvod zápasu výborný ale jeho konec doslova tragický. Namísto kontroly výsledku a uklidnění hry jsme se museli strachovat o výsledek. V poločase musela v kabině přijít bouře aby si někteří hráči konečně uvědomili , že je potřeba hrát celý zápas , nemyslet si že budeme hrát pouze na útok když vedeme 3 : 0 . Někteří si hlavu nelámou ani s tím kde mají hrát, hrají si kde chtějí a co chtějí.Říkat a kreslit něco před zápasem v kabině je zřejmě zbytečná věc.

Do II. poločasu nastupujeme s vědomím , že je třeba opět pořádně zabrat a to zejména při bránění a pokud možno přidat pojistku v podobě další branky. Ta přichází již ve 47 minutě z kopačky P. Němce. Pronikajícího T. Vimra soupeř zastavuje nedovoleně 4 m před velkým vápnem. Byť se jedná o poměrně velkou vzdálenost míč si ke své parádní disciplině staví P. Němec. Následný trestný kop trefuje parádně a hostující golman se jen dívá jak míč přesně zapadá k jeho levé tyči 4 : 2 . Přichází další a další šance ale prokletí z I.poločasu se nám nedaří zlomit . Ma. Gil zkouší pěknou dalekonosnou střelou pozornost brankáře.

K. Nagy po přihrávce střídajícího Jakuba Švarce odmítá hattrick když nejde do skluzu (Kájo i snaha se cení) . V další šanci se ocitá opět Ma. Gil ale jeho střelu ještě stačí zblokovat obránce. Střelecké trápení tento hráč protrhne až v 61 minutě kdy mu přes obranu dává míč do běhu krásnou přihrávkou M.Havliš. Martin poprvé střílí po zemi a napříč celé branky trefuje její vzdálenější spodní roh 5 : 2 . Němec s Vimrem střílí těsně nad branku. V 72 minutě se mezi střelce zapisuje taktéž střídající J. Švarc jež dostává do volného prostoru balón od T. Vimra a sám postupuje na brankáře a protože moc přemýšlí o zakončení, volí nakonec střelu-nestřelu k bližší tyči, míč se k ní sotva dokutálí aby se od ní následn ě odrazil a směřoval na opačnou stranu kde naštěstí zapadne do sítě 6: 2 . Do zbytku zápasu ještě střídáme a tak si premiéru v okresním přeboru odbude Filip Šnajberk. Závěr utkání kontrolujeme na vlastní polovině s tím , že se už nic nezmění.

Co říci k zápasu samotnému ? Jsem rád , že máme tři body ale výkon našich hráčů mě rozhodně nenadchl a to zejména v I. poločase. Mrzí mě také velké množství neproměněných šancí protože podobné situace pak mužstvo psychicky sráží . Smolařem utkání byl M.Gil jež mohl v klidu zopakovat svůj hattrick z Hostouně . Na druhou stranu byť šance neproměnil je potěšitelné , že se v nich dokázal objevit , nejde proměňovat vše ale je potřeba napříště volit lepší způsob zakončení a hlavně chladnější hlavu. Vyzdvihnout bych chtěl za výkon Lukáše Samka a Míru Havliše a v neposlední řadě Lukáše Gila, který byl opět bezchybný a hrál i velmi obětavě . Pochvala i pro K. Nagyho který byl ve správný čas na správném místě.Poděkování patří za pomoc hráčům I.B mužstva.

V dalším zápase v Družci však musíme všichni poidat abychom mohli myslet na dobrý výsledek.

Tomáš Smetana - trenér

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop