SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

 SK DRUŽEC : SK ZLONICE ( 1 : 1 )

1 : 2

Tomáš Kopecký

Lukáš Gil

Miroslav Havliš , Dominik Tauš Lukáš Košťák

Karel Nagy , Tomáš Vimr , Petr Bakos , Petr Němec

Martin Gil , Lukáš Samek

Střídal:

  • 45"- Jakub Švarc – Lukáš Samek
  • 45"- Michal Demeter – Karel Nagy
  • 70"- Zdeněk Veselý – Miroslav Havliš

Branky: Miroslav Havliš , Michal Demeter

Rozhodčí : Bázler, Matějíček, Prach


Z PŘEVAHY VYTĚŽILI POUZE 2 BRANKY

Do Družce jsme odjížd ěli poprvé v sezóně s 15 lidmi tzn. kompletní. Pozitivní zpráva , vědíc , že nás čeká další důležitý mač s jedním z našich přímých pronásledovatelů . K utkání jsme nastoupili ve shora uvedené sestavě s tím že začneme opatrněji a uvidíme s čím na nás soupeř vyrukuje . Jestliže na podzim u nás Družec hrál pěkný otevřený fotbal tak teď nás naopak překvapil tím , že zalezl na svou polovinu a vyčkával brejků do naší obrany. Nebylo tedy nač čekat a naše mužstvo hrálo od samého začátku jak se říká do plných. Ač konečný výsledek svádí k tomu , že duel byl vyrovnaný, pravdou je že jsme měli po celé utkání herní převahu ale bohužel se nám tolik nedařilo jak herně tak střelecky a navíc jsme jako první inkasovali.V domácím týmu se mi zdálo, že chyběla větší kvalita z podzimu což bylo dáno zřejmě absencí několika domácích hráčů jinak by nás zřejmě potrápili více ale i tak se stalo. Byť hřiště vypadalo velmi dobře připravené , míče hodně odskakovaly a dělaly našim hráčům problémy při zpracování. Jak už jsem zmínil měli jsme k dispozici 15 hráčů a tudíž 4 náhradníky z nichž tři zasáhli do hry . Jakub Novák se na hřiště nakonec nedostal ( celý týden byl nemocen). Utkání jsme herně ovládli, ale nebyla to žádná sláva, potýkali jsme se více jak jindy s nepřesnou mezihrou a při té finální jsme byli jaloví. Nepřesně stříleli Ma. Gil , T. Vimr , P. Bakos a P. Němec. Dvakrát měl domácí golman ( chytal velmi dobře ) štěstí při zblokovaných míčích. Domácí nic vzadu nevymýšleli a dlouhými nákopy po většinu zápasu hledali své spoluhráče v útoku . Bohužel s těmito situacemi jsme si nedokázali lépe poradit a když k podobné situaci došlo vždy z toho domácí něco vytěžili . Zdůrazňovat našim hráčům , že prioritní je neinkasovat a hrát zejména ze zabezpečené obrany bude asi nutností v každém zápase, protože každý by jen hrál směrem k soupeřově brance ale bránit se nikomu moc nechce.Po stálé p řevaze kdy jsme se nedokázali střelecky prosadit přichází šok v podobě inkasované branky. M. Havliš tak dlouho kontroluje míč až o něho ve vápně přijde, domácí útočník dělá ještě kličku L.Gilovi a v pádu obstřeluje po zemi ke vzdálenější tyči Kopeckého 1 : 0 prohráváme. V podobných situacích jako byla tato,musíme míč uklidit do bezpečí bez ohledu na to zda poletí jak se říká do krechtu .Že to nebude fotbalové ? , tak ať , hlavně že z toho nebude branka jako v tomto případě. Měli jsme však ještě dostatek času s výsledkem něco udělat. Nadále dobýváme domácí tvrz ale stále bez gólového efektu.

Vysvobození pasu, kdy zahráváme D. em z levé strany tr. kop. Domino jej parádnposazuje na hlavu M. e a ten zády k brance lobuje pod be a srovnává stav na 1 : 1. Míra tak stň odedchozí zaváhání. Do kabin odcházíme za nerozhodnutého stavu, s pě odchází v tomto utkání nevýrazný K. Nagy a L. Samek . Namísto nich nastupuje do útodo té doby v útoku hrající Ma. Gil se posouvá na levou zálohu. Zmínivení hry. Oba hráí i Ma. Gilovi který se makal ).

Pět minut po zahájení II. poločasu už jdeme do vedení, to když P. Němec dostihuje na pravé straně brankové čáry míč a posílá jej před branku kde jej z voleje trefuje do sítě M. Demeter 2:1. Vstřelená branka nám vlila nové síly do hry. Jsme to my kdo převážně drží míč pod kontrolou ale další branka už nám není souzena. Domácí pokračují v tom co v I. poločase a dlouhými nákopy zaměstnávají naši obranu. Z toho mála co měli nakonec mohli skórovat. Dvakrát stojí při Kopeckém štěstí,poprvé když balón vidí na poslední chvíli a v tom druhém když jeho kontakt s domácím hráčem není posouzen jako pokutový kop. Dvakrát rovněž skvěle zasahuje L. Gil coby poslední distance. Třicet minut před koncem rozhodčí vylučuje za hloupost jednoho z nejlepších domácích hráčů . Mohlo by se zdát, že dohrát utkání bude pouhou formalitou ale není tomu tak. Hrajeme snad ještě o něco hůře něž předtím. Místo držení míče ,několikrát profesorsky nabídneme bídnou rozehrávkou přes střed hřiště soupeři možnost k protiútoku.Našt ěstí všechny náznaky šancí domácích jsou zažehnány. Na druhé straně se do šance řítí T. Vimr ale je faulován. Trestný kop posílá P. Němec nad branku. Příležitost vyzkoušet si standartku dostane ještě jednou ale míči schází snad 30 cm aby skončil v síti u levé tyče. Po kombinaci Vimra se Švarcem nás zastavuje praporek pomezního rozhodčího Pracha , který se ještě nejméně dvakrát umávl při šancích Ma. Gila, a L. Koštáka . To už se ale blíží samotný závěr zápasu. Odvážíme si cenné tři body z hřiště aktuálního pronásledovatele. S výhrou jsme samozřejmě spokojeni ale to samé se nedá říci o předvedené hře . Obrana až na jedno selhání pracovala velmi dobře zvláště v poslední době dobře hrající L. Gil k němuž se přidal i agilní L. Košťák. D.

Tauš odehrál svůj standart a zařídil vyrovnávací branku ( měl by však méně řečnit a více hrát ) . V záložní řadě nebyl tolik cítit K. Nagy jež se zbytečně zbavoval míčů a málo se nabízel. V útoku odvedl dobrý výkon byť branku nevstřelil Ma. Gil který bojoval a ve II. poločase byl na záloze rovněž velmi dobrý, zatímco L. Samek si mnoho nepotykal s balónem. Střídající Švarc přesvědčil , že má chuť a že ho hra baví.Demeter potvrdil svůj brankový instinkt, ale také to , že na hřišti moc mluví za což inkasuje zbytečné karty.

Rozhodně to dnes nebyl žádný top zápas ale tři body máme a to je hlavní.

Tomáš Smetana - trenér


B R I G Á D A

Dne 3.5.2014 ( sobota ) od 09:00 hodin proběhne další z brigád na hřišti SK Zlonice. Důvodem akce jsou blížící se „ Slavnosti městyse Zlonic „ které se konají dne 8. května 2014 . Plánovanými pracemi jsou : Všeobecný úklid areálu , odstranění náletových dřevin , odplevení a střih živých plotů, namítnutí zadní zdi starých kabin , penetrace zateplení kabin a klubovny , navaření ochranných mříží, výstavba udírny.

Pomoci mohou i rodiče mládeže či příznivci .

Občerstvení ve formě nápoje a svačiny zajištěno .

VV SK Zlonice

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop