SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK STOCHOV : SK ZLONICE ( 1 : 3 )

2 : 5

Tomáš Kopecký

Jakub Novák, Jakub Švarc, Miroslav Havliš

Dominik Tauš, Lukáš Gil

Karel Nagy, Petr Bakos, Petr Němec

Tomáš Vimr

Michal Demeter

Střídal: Zdeněk Veselý, Tomáš Halfar, Lukáš Samek

Branky: Tomáš Vimr, Michal Demeter, Petr Bakos, Tomáš Halfar, Zdeněk Veselý


STOCHOVSKÉ POUŤOVÉ POSVÍCENÍ SI NAŠI UŽILI – DOMÁCÍM NADĚLILI PĚT BANÁNU

V šestém kole jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu okresního přeboru - Stochova. Po příjezdu jsme byli nuceni prodírat se do kabin množstvím návštěvníků zdejší pouti , která se

nacházela v témže areálu . Ač Stochov coby město disponuje krásnou VSH s přilehlými tenisovými kurty , zdejší fotbalové hřiště není typickým fotbalovým stánkem. Diváci mají k hráčům velmi daleko díky přilehlému asfaltovému oválu , na východní straně hřiště chybí lavičky pro diváky a na západní straně vás přivítá studená nekrytá betonová tribuna . Jsou tu i jisté problémy s prostorovou orientací.

Při pohledu na domácí borce z nichž nejméně pět měřilo 180 cm a dvoumetrového brankáře jsem měl velké obavy a přemýšlel o tom zda právě výšková převaha není tím důvodem současného umístění tohoto mužstva . Po téměř hororovém začátku kdy po necelých 30 vteřinách naše mužstvo po chybě inkasovalo a mě tím přibylo na „bohaté „kštici pár šedin, jsem si myslel že budeme vypadat na hřišti jak návštěvníci zdejší atrakce centrifugy. Opět se potvrdilo , že podobné chyby se v této soutěži neodpouštějí a také skutečnost , že většina našich obdržených branek byla soupeři doslova darována .Naštěstí důrazné varování přišlo velmi brzy abychom si z něho vzali ponaučení a na uštědřenou facku stačili reagovat.

Srovnání skóre bylo otázkou 5 minut . L.Gil vysunul T.Vimra jež udělal domácímu golmanovi kličku a pod břevno zavěsil 1 : 1 . Po vyrovnávací brance pokračovalo naše mužstvo ve zteči domácí svatyně. Svým zlepšeným pohybem jsme domácím dělali velké problémy. Zejména naše kontry po stranách nestačil domácí tým hasit a tak začaly přicházet další šance. Několik dobrých šancí domácí stačili odvrátit a některé byly z naší strany nepřesně zakončeny. Druhá , vedoucí branka však na sebe nedala dlouho čekat . Centr mířící do vápna našel zcela volného D. Tauše který byť měl problémy se zpracováním, stačil ještě míč narazit M.Demeterovi a ten se nemýlil 1 : 2 . Favorit znervózněl , chyběla mu rozehrávka a ve většině případů spoléhal na dlouhé nakopávané míče za naší obranu , která však hrála pozorně a k ničemu vážnému jej nepustila. Do poločasu se nám povedlo odskočit dokonce o dvě branky. Z levé strany zahrával trestný kop P. Němec, míč proletěl přes všechny hráče do šestnáctky do prostoru malého vápna kde jej hlavou tečoval P. Bakos a nedal domácímu golmanovi šanci 1 : 3 . Do poločasu jsme mohli ještě přidat cca 2 branky když zejména střela T.Vimra měla gólové parametry ale chyběl opravdu kousek. O poločase jsme si říkali, že by bylo hříchem přijít o tak dobře rozehrané utkání a že budeme hrát pozorně a nebudeme se pouštět bezhlavě do útoku. Soupeř byl tím kdo musel začít hrát. Mytí hlav v domácí kabině se čekalo a proto jsme museli být na pozoru. Bohužel pozornost nám vydržela do 65 minuty kdy jsme opět zbytečně inkasovali. Na polovině soupeře se nám nepodařilo důrazně přerušit hru a byl z toho rychlý protiútok na jejímž konci byla střela z pravé strany kterou T.Kopecký stačil ještě vyrazit , bohužel hra se přesunula na levou stranu vápna a následovalo opětovné zakončení , které opět Kopecký vyrazil ale bohužel jen před sebe a zde se už do třetice jeden z domácích hráčů prosadil , sníženo 2 : 3 . Jak se později ukázalo, tento moment byl pro domácí labutí písní, neboť až do konce už nic nevymysleli a naši branku neohrozili. Naši hýřili pohybem a každý útok byl nebezpečný a v mnoha případech nedovoleně zastaven.

Nabídku několika trestných kopů za vápnem jsme nedokázali T.Vimrem a P. Němcem využít. Po nastřeleném břevnu a následném odrazu zazdil šanci z blízka nepřesně zakončující M. Demeter. Týž hráč při jeho pěkném průniku do šestnáctky z levé strany nepřesně nahrával volným hráčům. Herní převaha našeho mužstva byla přetavena v sérii několika rohových kopů z nichž jeden skončil pojištovací brankou . Míč zahrávaný P. Nemcem na bližší tyč prošel celou směťí hráčských těl až k druhé tyči kde jej v pohodě do sítě uklidil střídající T.Halfar 2 : 4 . I poslední vstřelená branka byla z pohledu diváka velmi pěkná. U levé strany dobře zakombinoval P. Němec s T. Vimrem , který se dostal za záda obrany a postupoval ze strany na brankáře aby poté předložil přihrávku volnému Z. Veselému a ten pečetil naše vítězství 2 : 5 . Po tragickém začátku byl konečný výsledek pohlazením na duši.

Hráči odehráli týmovou partii , opět se stejně jako v přechozím utkání s Družcem příkladně makalo a za svůj výkon byli náležitě odměněni. Spokojenost musí být hlavně v nich ale taktéž v divácích kteří za nimi vážili cestu . Mě nezbývá než opět hráčům poděkovat za pěkný výkon . Z jednotlivců bych tentokrát vyzdvihl zejména T.Vimra a P. Bakose který odvedli obrovský kus práce . Ani zbývající hráči nezaostali , by naopak – obrana byla spolehlivá ( vynechme ta 2 zaváhání ) a záloha byla tím pravým motorem . Potěšující je i fakt rozdělení střeleckých úspěchů našeho mužstva mezi 5 střelců .Musím pochválit i trojici rozhodčích v čele s hlavním M.Cílkem a na čarách mu asistujícími J. Bázlerem a V. Rubešem kteří byli naprosto objektivní .Přejme si aby nám min. i v příštím zápase kdy v derby přivítáme SK Slaný „ B „ bylo takto přáno. Ještě jednou díky moc.

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop