SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

 TJ SOKOL HOSTOUŇ "B" : SK ZLONICE ( 0 : 0 )

0 : 3

Tomáš Kopecký

Lukáš Gil

Jakub Novák, Dominik Tauš, Lukáš Košťák

Karel Nagy, Tomáš Vimr, Petr Bakos, Petr Němec

Martin Gil, Michal Demeter

Střídal: 44"- Miroslav Havliš – Petr Bakos, 70"- Lukáš Samek – Karel Nagy, 78"- Jakub Švarc – Michal Demeter

Branky: 64" , 79" , 81" – Martin Gil

Žluté karty: 31" – Karel Nagy , 66"- Michal Demeter, 84" – Jakub Novák, 87"- Lukáš Košťák

Rozhodčí : Gaži ml., Choleva , Kindl


STŘELECKÉ PROBUZENÍ MARTINA GILA PŘINESLO 3 BODY

Nejen střelecké probuzení Martina Gila jež zaznamenal ve II. poločase čistý hattrick ale taktéž výborná defenzíva znamenala zisk 3 bodů z hřiště dalšího nováčka okresního přeboru TJ Sokol Hostouň „ B „. Po sobotním kolapsu Kablovky na domácím hřišti s FK Brandýsek , kdy prohrála 0 : 3 naše šance na konečný úspěch opět trochu vzrostly. Objevil se však další pronásledovatel a to Družec jež smetl v domácím prost ředí SK Zichovec v poměru 4 : 0 a snížil tak náš náskok na 9 bodů. Bylo tedy na našem mužstvu aby zvedlo hozenou rukavici a dokázalo odpov ědět. Na hřišti rezervy Hostouně nás rozhodně nečekal jednoduchý zápas. Domácím se koncem podzimu začalo herně dařit což potvrdili i překvapivým vítězstvím na hřišti Slovanu Kladno a vzestupem v tabulce. Nám trochu nahrávala skutečnost , že áčko Hostouně odcestovalo k souběžně hranému utkání do Všenor a protože stále bojuje o přímý postup tak jsme se tak trochu mohli spoléhat , že pro domácí utkání své rezervy neuvolní některé své borce .Tato skutečnost se nakonec i potvrdila. Bez ohledu na tento fakt bychom se museli stejně tak jako vždy o výsledek porvat a nehledět na to kdo proti nám z ikon bývalého SK Kladno hraje. Důležité rovněž bylo, upozornit hráče aby je tolik nesvazovalo vědomí shora uvedených skutečností týkajících se sobotních zápasů. Za krásného nedělního slunečného počasí nastupujeme proti mladému ale šikovnému soupeři , který vyniká kvalitou zejména v záložní řadě . Samotné utkání začínáme aktivně a již ve 4 minutě můžeme jít do vedení když centrovaný balón z pravé strany přistává na těle jednoho z domácích obránců od něhož se odráží k M. Demeterovi ale ten k naší velké smůle trefuje pouze tyč. I nadále jsme aktivní a máme více ze hry. Domácí kombinují spíše v záložní řadě nebo se snaží náš obraný val s malou podporou větru překonat dlouhými nákopy ale do žádné šance je naše obrana nepouští.

Trochu rozlad ění přichází zhruba v polovině poločasu, kdy nejdříve pomezní Choleva chybně odmává nejdříve ofsajd D. Taušovi kterému přihrává nikoliv náš hráč ale domácí obránce a pak nám není opět kvůli chybně zdviženému praporku uznána zcela regulérní branka M. Demetera po tr. kopu P. Němce. Jak mohl být ofsajd, ví snad jen pomezní Choleva protože domácí hráč stojí u tyče tzn. na brankové čáře. Nezbývá než věřit , že dáme jinou zcela regulérní branku a že praporek pomezního tentokrát zůstane nezdvižený. P. Bakos zkouší štěstí střelou levačkou z pravé strany ale míjí zařízení stejně jako po pěkné souhře s M. Demeterem Petr Němec . Ve 37 min. dochází navíc k zranění P. Bakose jehož píchlo ve stehenním svalu a byť se ještě pokusí o návrat do hry musí nakonec střídat.Zda bude zranění vážnějšího charakteru ukáží až následující dny. Do hry naskakuje M. Havliš jež zaujímá pozici před L. Gilem, zatímco D.Tauš se posouvá na místo P.Bakose. To už ale přichází poločas a tak do kabin odcházíme za nerozhodnutého stavu 0 : 0.

Cílem do II. poločasu je hrát nadále ze zabezpečené obrany, v obranné řadě zrychlit rozehrávku, hrát více kombinačně po zemi a celkově se nehnat bezhlavě do útoku s tím , že i zisk nějakého bodu je pořád lepší než nic.Až zhruba na tři zaváhání obrany kdy nejsme dostate čně důrazní v hlavičkových soubojích a kdy musíme hasit nebezpečí J.Novákem, L. Gilem a M. Havlišem ,odehrajeme II. poločas velmi slušně. Herně se probouzí zejména J. Novák jež v I.poločase rozhodně nikterak nezářil a koledoval si o střídání. Oba poločasy odehrál jako noc a den což je záhadou nejen pro nás trenéry ale zřejmě i pro něho samotného.

Pokud k tomu máme ještě co říci pak : " zaplať pan bůh „ Byl to právě on kdo začal větrat po lajně soupeřovu obranu svými dravými průniky a navíc se mu dařilo i v osobních soubojích .Začala se nám i více dařit kombinace, příkladem může být souhra M.Demetera s K. Nagym která sice končí ofsajdem ale i tak je potřeba zatleskat, stejně jako po ulici J.Nováka na rozběhnuvšího se střídajícího L.Samka. V 64 min. si můžeme konečně radostně zakřičet góóól . J.Novák nachází mezi stopery domácích místo pro přihrávku na M. Gila , který se prodere před stopera a z hranice velkého vápna poprvé střelou po zemi překonává domácího brankáře , vedeme 1 : 0. Týž hráč může být za svou pracovitost na hrotu vzápětí znovu odměněn , když při malé domů presuje domácího brankáře který jej trefuje do hrudi ale akce gólem nekončí.Martin nemusí truchlit neboť si vše nahrazuje v 79 minutě. Dříve však ,těsně přes svým střídáním spaluje další obrovskou šanci M. Demeter ale bohužel kličku dělá do strany kterou si vybral i domácí brankář . Michala v útoku nahrazuje Jakub Švarc který si naposled zahrál na zimním turnaji v Postoloprtech a jak se zdá zatím je se zdravím vše v nejlepším pořádku. Krátce po zmíněném střídání pojišťuje naše vedení opět M. Gil jež díky své agilní hře využije další nedůrazné malé domů a posílá míč ke vzdálenější tyči 2 : 0 . Za tohoto stavu se nám dýchá už mnohem lépe , zatímco na domácí padla deka a téměř nehrozí. Střídající J. Švarc po nákopu do vápna získává balón a z brankové čáry u levé tyče chce ještě nahrávat ale odevzdává jej pouze do náruče připraveného brankáře . V 81 minut i uje svistého hattricku 3:0.

Do konce zápasu zbývá 9 minut. Po centru P. Němce zleva vyskakuje nejvýše J. Švarc ale hlavička míří vedle. Pěknou tečku za utkáním mohl udělat M. Havliš ke kterému míří z vápna odvrácený míč z rohového kopu , pěkná střela však končí nad břevnem. Je konec: "máme 3 body". Při pohledu na konečné skóre by mohl někdo namítnout , že to byla procházka ale opak byl pravdou. Dnes jsme si vítězství museli vybojovat , soupeř nám nedal nic zadarmo a nebyl o nic horší, ale hraje se na branky. Pocit vítězství ještě umocňuje vědomí , že jsme dokázali opět odskočit našim pronásledovatelům. Trochu k zamyšlení je velký počet obdržených žlutých karet ( celkem 4 ) .Pokud padnou v zápalu boje pak je vše v pořádku ale pokud je inkasujeme vlastní nedisciplinovaností je to špatně, zvláště když se karty sčítají . Do dalšího zápasu tak půjdeme bez M. Demetera pro něhož to byla již v pořadí 4. Pochválit dnes musím bezchybného Lukáše Gila v obraně. Za II. poločas určitě J.Nováka a věřit, že svůj výkon zopakuje.

V neposlední řadě pak za aktivitu v celém zápase střelce našich branek M. Gilaa přát si aby mu střelný prach nezvlhl. V záloze byl motorem T. Vimr. Byť se tentokrát tolik nedařilo P. Němcovi jsme rádi, že se nakonec utrhl ze studií a mužstvu pomohl. Děkuji i ostatním hráčům za odvedený výkon, nikdo vyloženě nezklamal a všichni podřídili svou práci týmu. Nezáleží vůbec na tom, komu zápas vyšel lépe a komu méně ale na tom být schopen podřídit se kolektivu, makat za všechny a vidět jediný cíl a tím je vítězství. Ještě jednou díky všem.

Abych nezapomněl, chtěl bych také poděkovat našim dobrým duším na tribuně a to výborným fandům, kteří nám vytvořili v Hostouňi skutečně krásnou atmosféru. Bylo super Vás slyšet. Věřím, že skvělou atmosféru si užil i zdejší rodák Zděnda Růžička. DÍKY MOC .

Tomáš Smetana - trenér

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop