SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

   SK ZLONICE  :   TJ UNHOŠŤ    ( 1  : 0 )

         3        :        0

Sestava:                               Tomáš Kopecký

                                                  Lukáš Gil

          Jakub Novák,         Miroslav Havliš ,       Lukáš Košťák

       Petr Němec,   Jakub Švarc , Petr Bakos , Martin Gil

                            Michal Demeter ,   Tomáš Vimr

BRANKY : Michal Demeter – 2 , Jakub Švarc - p.k.

STŘÍDAL :  Vojtěch Kolman, Martin Špeta, Lukáš Samek, Gejza Baláž

 

DOMA KONEČNĚ S NULOU A TŘEMI BODY

Po celkem překvapivém vítězství z Velké Dobré jsme čekali, zda naši hráči dokáží tento výsledek potvrdit i v domácím zápase s Unhošťí. Soupeř, ač měl na svém kontě o pouhý bod méně, vzbuzoval oprávněný respekt, neboť jeho poslední utkání nasvědčovaly, že hraje dobrý fotbal a zejména poslední výsledek s vysoce favorizovanou Hřebčí dával tušit, že nás nečeká nic lehkého. Naši se sešli v překvapivě vysokém počtu a to ještě chyběl D. Tauš a z lavičky se na hřiště  nedostal D. Krampera, který byl po nemoci. Krásné sobotní počasí nalákalo do ochozů našeho stánku i poměrně slušnou diváckou návštěvu, jíž se výkon našich borců, dle pozápasových ohlasů, líbil. S tímto tvrzením musím souhlasit – dalo se na to skutečně koukat. Důležitým faktorem byla především bojovnost a velmi odpovědná hra, jež nepřinesla soupeři žádnou vážnou šanci, z níž by mohl skórovat. Po dlouhé době jsme tak konečně neinkasovali, což zřejmě nejvíce potěšilo brankáře T. Kopeckého, ale samozřejmě nás všechny. Až do první branky se hra přelévala od vápna k vápnu a člověk by řekl, že se na hřišti nic podstatného nedělo. V 15. minutě přichází naše vedoucí branka. Po faulu na pronikajícího J. Nováka si míč k zahrání trestného kopu staví tradiční exekutor standardních situací Petr Němec. Ač jeho kop nebyl tak razantní a neskončil v síti, přesto nadělal hostujícímu brankáři velké problémy, neboť míč  nedokázal zkrotit. Ten se od jeho hrudi odráží zpět do pole, odkud ho do brány hlavou posílá M. Demeter 1 : 0. V 23. min. střídáme zraněného M. Gila za V. Kolmana. O 4 min. později zahráváme P. Němcem rohový kop. Polovysoký míč propadá mezi malé a velké vápno, kde jej z jedné zahrává Dimi. Míč mířící k pravé tyči však hostující brankář reflexivně vyráží. Naše další šance přichází v 32. min.,kdy z levé strany zahrává trestný kop P. Němec. Gibiš vyráží pouze před sebe k P. Bakosovi, ale ten netrefuje v dobré pozici dobře a míč míří vedle branky. V poslední minutě I. poločasu přichází jedna z nejhezčích akcí našeho mužstva. Hostující mužstvo zahrává rohový kop. Odvráceného míče se zmocňuje P. Němec, jež po pravém  křídle  vysílá do brejku T. Vimra, a ten pěknou přihrávkou vybízí před brankou k zakončení L. Gila, který k naší smůle trefuje pouze tyč. I když tato šance neskončila vstřelením branky, přesto si zaslouží potlesk. Jednalo se o velmi rychlou a jednoduchou akci s pěkným zakončením, i když ne brankovou. Obdiv zaslouží L. Gil za svůj sprint přes celé hřiště, on sám musí být na sebe trochu naštvaný. Běžet přes celé hřiště a pak trefit “pouze„ tyč,  to je fakt pech J. První poločas tak končí velkým potleskem přihlížejících diváků, jimž se tato akce velmi zamlouvala.

Do II. poločasu nastupujeme s cílem pojistit výsledek. Tento cíl se nám daří splnit už o 7 minut později. P.Bakos vysouvá po pravé straně M. Demetera, jehož průnik do vápna končí zblokováním přihrávky na rohový kop. Po centru P. Němce propadá míč ve vápně k volnému M. Demeterovi a ten podruhé v zápase skóruje 2 : 0.  Michal měl šanci i na hattrick a nutno říci, že už většina z nás viděla po kličce brankáři míč v síťi, ale hostující brankář vytáhl fantastický zákrok a sebral Dimimu míč z nohy. V šancích se několikrát ocitl ještě T. Vimr, ale zakončení chyběla přesnost, stejně jako v případě Jakuba Švarce, který ve velké šanci možná zbytečně hledal ještě lépe postaveného spoluhráče. Přesto tento hráč byl posledním, kdo se zapsal do listiny střelců a uzavřel tím účet sobotního utkání.  V 78. min. jde za přihrávkou do vápna T. Vimr. U míče je dříve než-li hostující brankář, který na něho zezadu dotírá tak nešikovně, že jej rukama srazí k zemi a hlavní arbitr nařizuje pokutový kop. Ten s přehledem proměňuje J. Švarc 3 : 0. S končící hrací dobou rozmělňujeme hru střídáním hráčů a utkání dovedeme do vítězného konce.

Jak jsem již uvedl v úvodu hodnocení, dnes si vážím odpovědného výkonu hráčů ve všech řadách a zejména bojovnosti, která nás zdobila, což byl základ úspěchu. Zlonickému fotbalu se tak opět lépe dýchá. Jsme však na samém začátku a čeká nás ještě mnoho práce. Holedbat se po dvou vítězstvích zcela jistě nemůžeme, stále je na čem pracovat. Dnešek však naznačil, že když se do hry vloží srdíčko a jeden umí máknout za druhého, že jsme schopni hrát poměrně slušnou partii s každým, byť takovou kvalitu jako ostatní soupeři nemáme, ale soudržnost a bojovnost udělají hodně.

                                                                    Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop