SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK ZLONICE : FK HÝSKOV pol. ( 3 : 1 )

                6 : 7 na pokutové kopy

Tomáš Kopecký

Jakub Novák, Dominik Tauš, Lukáš Gil, Miroslav Havliš

Lukáš Samek, Petr Bakos, Tomáš Vimr, Petr Němec

Michal Demeter, Martin Gil

BRANKY : 35 a 29 – Petr Němec, 36 – Martin Gil, 50 – Lukáš Gil,

62 – Michal Demeter, 85 – Michal Špeta ml.

STŘÍDAL : Zdeněk Veselý, Bohumil Štugel, Dominik Tóth, Michal

Špeta ml.

Pok. kopy : Štugel, Špeta, Tóth, Němec – proměnili

Veselý – neproměnil

SLUŠNÝ VÝKON ZHATILY CHYBY OBRANY ANEB PŘESTŘELKA JAK NA DIVOKÉM ZÁPADĚ

Skutečnost, že hrát se dá, opravdu s každým se potvrdilo i v zápase s aktuálně třetím týmem tabulky. Fotbal se musel líbit a nejen proto, že padalo hodně branek ale i proto, že hra měla velmi dobrou úroveň na čemž se podepsaly výkony obou aktérů ale i rozhodčích. Naše mužstvo se naposled představilo před domácím publikem a chtělo zapomenout na předchozí nezdary. Po delší době jsem u hráčů viděl chuť a zapálení. I když jsme den předtím oslavovali narození prvního potomka našeho spoluhráče L. Gila, přistoupili jsme k utkání s odhodláním. V našem mužstvu dostali příležitost i hráči dorostu a B týmu. Ve velkém vedru byl zápas pro každého opravdovým očistcem. Konečný výsledek je pro nás však smutný. Opět jsme z jednoznačně rozehraného zápasu udělali zbytečné drama a nakonec jej prohráli v penaltovém rozstřelu. To co nás sráželo celou sezónu se naplno potvrdilo v tomto utkání. Nepochopitelné chyby v obraně měly za následek obrat v zápase, který jsme měli perfektně rozehraný a měli jej kontrolovat. Chyby, kterých jsem byl svědkem, to byly šoky, které neumím ani popsat. Opravdu se mi ani nechce věřit, že je to možné. Chyby se ve fotbale dějí, ale ať je to, jak chce, takové školácké chyby, to opravdu ne! Mrzí mě to hlavně proto, že jsme hráli v poli opravdu dobře a po vedoucí brance hostí jsme dokázali stav otočit a přidali další branky. Vedení o tři branky mělo předznamenat větší pohodu do zbývajících minut a soupeře držet dál na dostřel branky. Místo toho jsme se zachovali jako školáci a na vině je především tragická hra v obraně. Od 57 min. kdy hosté v krátkém sledu dvakrát skórovali se nám vše sesypalo jak domeček z karet. Bylo to bez jakékoliv organizace. Poté co musel nuceně střídat L. Gil a místo něho nastoupil Z. Veselý si už hosté vůči naší obraně dovolovali velké věci a nutno říci, že ta jim šla svými individuálními chybami pěkně na ruku. Chybou bylo, že jsme nedokázali své vedení ještě navýšit ( Bakos sám na brankáře, Vimrova zblokovaná střela ve vápně a vyčápnutá šibenice, roh. kop kdy míč přeběhl přes celou délku branky téměř po lajně ), ale tato skutečně neměla mít na konečný výsledek vliv. Značně znervózněná obrana pak začala dělat neuvěřitelné věci. Hlava hraje pochopitelně roli, ale tohle sakra opravdu ne. Dáme po dlouhé době v utkání 6 branek a 6 jich dostaneme ?! Dostaneme branku kdy náš hráč nesmyslně zasekává míč na našem malém vápně a místo odkopu o míč přichází, dostáváme branku po autovém vhazování, po tr. kopu kdy ještě hráči ani nejsou schopni se otočit na míč atd, atd. Katastrofa !! Jsem smutný právě z toho, že jsem na hráčích viděl vůli, nasazení ale i že je hra bavila a pak přijdou takovéto chyby. Dokázali jsme, že umíme hrát jako tým, že hrát se dá s každým, že umíme střílet branky a hrát se zápalem ale také to, že jsme vzadu velmi zranitelní a na tom budeme muset velmi zapracovat.

Zpět však k samotnému utkání. Prvních 15 min. jsme byli lepším týmem a vypracovali se dvě střelecké příležitosti. Nejprve hlavičkoval M. Gil a podruhé byla T. Vimrovi ve vápně zblokována střela mířící do sítě. V době kdy jsme měli jasně navrh však přichází těžko pochopitelný kiks J. Nováka na malém vápně a vedoucí branka hostí. Paradoxem tohoto utkání je, že právě tento hráč se jako jediný neúčastnil sobotní oslavy a byl u 4 obdržených branek a zápas mu totálně nevyšel. V rozmezí 35 a 39 min. jsme stav otočili. Po akci T. Vimra ze středu pole, kdy tento hráč prošel skrz obranu, měl už souběžně běžící P. Němec po jeho přihrávce lehkou práci a zasunul do prázdné klece 1 : 1. O minutu později téměř identická akce T. Vimra s vysunutím M. Gila do prava a křižná střela ke vzdálenější tyči 2 : 1. Ve 39 min. rohový kop. T.Vimra šikovně hlavou tečuje P. Němec 3 : 1. Super poločasový výsledek, který byl v 50 min. po akci T. Vimra ještě zvýrazněn brankou L. Gila 4 : 1. V rozmezí 57 a 58 přišel pak kolaps obrany a dvě branky hostujícího Matějky daly v zápase hostům naději 4 : 3. Tu na chvíli utnul po prodloužené hlavičce Vimra ve vápně M. Demeter 5 : 3. V 67 min. dovršil svůj hattrick Matějka 5 : 4 a vyrovnání zařídil 75 min. Dóža 5 : 5. Když pak v 78 min. loboval Fiala Kopeckého bylo to 5 : 6. Vyrovnání přišlo z kopačky Michala Špety ml. v 85 min. po vysunutí T. Vimrem 6 : 6. A protože se už výsledek do konce utkání nezměnil, přišly na řadu pok. kopy. Z našich proměnili Michal Špeta ml. Dominik Tóth, Bohumil Štugel a Petr Němec. Jediným neúspěšným exekutorem byl Z. Veselý, který trefil tyč a tak jsme po slibně rozehraném zápase brali pouze bod. I když v našem týmu hrála většina hráčů dobrý zápas, musím přesto vyzdvihnout výkon T. Vimra, který byl u všech našich branek. Šest asistencí se hned tak nevidí, a kdyby mu brankář nechytil střelu do šibenice, mohl se zapsat i mezi střelce. Velmi dobrý zápas odehrál také M. Demeter a je jen škoda, že podobné výkony není schopen odvádět častěji. Před hosty je třeba smeknout, málokterý tým by se takto dokázal zvednout z nepříznivého stavu 1 : 4. I takové divoké přestřelky se dějí, je jen smutné, že při našich zápasech

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop