SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partner SK Zlonice

 

FC ČECHIE VELKÁ DOBRÁ : SK ZLONICE     ( 2 : 2 )

                                                  4          :         2

                                         Tomáš Kopecký

                                           Pavel Havrda

David Krampera,              Jakub Švarc,               Jakub Novák

           Lukáš Košťák, Tomáš Kubík, Petr Bakos, Karel Nagy

                             Michal Demeter, Martin Gil

Střídal: Lukáš Gil , Lukáš Samek , Miroslav Havliš

Branky: Lukáš Košťák , Karel Nagy

CHYBY, CHYBY A STÁLE JEN CHYBY

Jak už nadpis ukazuje, vyrobilo v tomto utkání naše mužstvo příliš mnoho chyb, které se promítly do celkového výsledku. Fotbal sice o chybách je, jinak by branky napadaly, ale pokud je vyrábíte stále dokola a nepoučíte se z nich, pak můžete stěží pomýšlet na nějaký bodový zisk. Stejně jako se Mšecí jsme si nechali dát laciné branky. Na hřiště FC Čechie Velká Dobrá jsme odjížděli s odhodláním bodovat a s vědomím, že na hřišti aktuálně druhého týmu tabulky nemáme co ztratit. Do sestavy se vrátil po zranění M. Demeter s D. Kramperou, ale naopak z ní pro rodinné záležitosti vypadl L. Pechoč. Odhodlání a předsevzetí však vzala za své hned v samém úvodu zápasu. Na světelné tabuli se ještě ani nerosvítila číslice značící 1 minutu a naše mužstvo poprvé inkasovalo. Při rozehrávce před velkým vápnem chybuje Havrda, který trefuje jednoho z domácích hráčů. K přímému ohrožení branky sice nedošlo, ale domácí hráči z toho vytěžili autové vhazování, po němž se míč dostal do rohu velkého vápna. Zde si nepočínal důrazně K. Nagy, který byl obehrán. Následovala přihrávka po zemi do prostoru mezi pok.kopem a malým vápnem. Po několika tečích míče se k odkopu konečně dostává J. Novák, ale k naší smůle trefuje hlavu domácího hráče a od ní putuje míč za brankovou čáru bezmocného Kopeckého 1 : 0. Začátek, jak z hororu a pro naše hráče velká rána. Z té jsme se však záhy oklepali. O tři minuty později chybují i domácí hráči před svým vápnem, když nezasahují míč, na který si nabíhá L. Košták a bez přípravy pálí po zemi k levé tyči – je srovnáno 1 : 1. Ve 12 minutě mohlo být ještě veseleji, to když za velkým vápnem natáhl k pěkné střele K. Nagy, ale jeho střelu domácí brankář s námahou vytěsnil. Týž hráč se však dočkal branky v 21 minutě, kdy vysunuje přihrávkou do pravé strany M. Gila. Ač se míč zdá být příliš dlouhý, Martin zabojuje a od brankové čáry posílá centr napříč vápnem. Domácí brankář centr nezasahuje a ten končí u druhé tyče na noze volného K.Nagyho – vedeme 2 : 1. Domácí ještě v téže minutě odpovídají střelou nad šibenici naší branky. Ve 24 minutě fauluje před vápnem P. Bakos a domácí zahrávají trestný kop. Exekutor povedenou střelou řádně protahuje Kopeckého v brance a ten pěkným zákrokem zabraňuje vyrovnání. Po faulu J. Nováka ve 30 minutě, je v akci opět Kopecký, který vyráží ostrou střelu. V 37 minutě fauluje opět Novák. Z levé strany zahrávaný trestný kop nikdo netečuje a ten jen o fous končí vedle naší pravé tyče. V 41 minutě však už přichází trest v podobě vyrovnání. Vyšachování naší obrany na pravé straně končí přihrávkou do vápna a zakončením zcela volného domácího borce 2 : 2. Ještě jednou se nadechujeme, když centr K. Nagyho prolétá vápnem na L. Koštáka, ale ten má těžkou pozici a zakončuje nepřesně. Za nerozhodného stavu odchází obě mužstva do kabin.

Druhý poločas začíná z obou stran vlažně a hra se odvíjí zejména ve středu pole nebo po obou jeho stranách a je především ve znamení osobních soubojů. V 53 minutě zahrává D. Krampera míč do vápna domácích, kde jej obrana odvrací, ale pouze k T. Kubíkovi, který hned střílí, ale domácí brankář míč vytěsňuje na rohový kop. O minutu později se individuálně ve vápně prosazuje P. Bakos a jeho střela končí tyčí. Bohužel od odrazu míče od tyče putuje míč do středu hřiště a následně kolmicí na naši branku. V té chvíli přebíhající J. Novák snad podkluzuje či si dokonce zakopne o druhou nohu-padá na zem a domácí borec postupuje sám na Kopeckého. Zkušené zakončení po zemi přivádí domácí do vedení 3 : 2. Pak se opět dlouho nic neděje. Až v 73 minutě se ve středu pole ujímá míče T. Kubík, jež postupuje na domácí branku. Hráči Velké Dobré mu až příliš ochotně otevřou prostor a Tomáš může pokračovat až do vápna k samotnému zakončení. Bohužel namísto toho přichází ukvapená a nepřipravená střela za hranicí velkého vápna, která končí vedle. V 81 minutě domácí stvrzují výsledek čtvrtou brankou. S malou domů otálí Kopecký, následuje minisouboj, po němž se míč odráží od Tomáše za brankovou čáru a je zahráván rohový kop. Centr do vápna končí na hrudi Nováka od níž se odráží k neobsazenému hráči a ten nekompromisně zakončuje - 4 : 2 pro domácí.

Tímto výsledkem utkání končí. Jsem velmi zklamán a to nejen výsledkově, ale i herně. Zejména oba krajní obránci v dnešním zápase odvedli velmi slabý výkon. Útok jakoby rovněž neexistoval. Zde se alespoň snažil M. Gil, který opravdu makal. Naopak M. Demeter si říkal o střídání již ve 20 minutě. Snaha je hezká, ale pokud bude bez nějakého vyjádření je nám k ničemu. V záloze dřel tak jako vždy P. Bakos, který byl bezkonkurenčně naším nejlepším hráčem. Dobře hrál rovněž K. Nagy. Chyby, které vytváříme, jsou přímo katastrofického rázu. Namísto taktického dohrání konce I. poločasu si opět necháme dát lacinou branku. Každý balón, který mířil do našeho vápna, byl pro nás hrozbou, neboť jsme jej nedokázali odklidit a téměř pokaždé z toho byla nějaká komplikace. Kdybychom nevytvářeli tak žalostné chyby, dalo by se zde zcela určitě bodovat. Velká Dobrá i přes své postavení v tabulce nepředvedla nic světoborného a rozhodně mě o kvalitách druhého týmu tabulky nepřesvědčila. Myslím, že mi dají za pravdu i samotní Doberáci. Byť je jejich tým v herním útlumu, dokáže však vítězit a získávat potřebné body. To je markantní rozdíl mezi soupeři. Podruhé za sebou stejné chyby, podruhé za sebou jsme vstřelili 2 branky a podruhé za sebou jsme nedokázali naplno bodovat. Naši hru možno označit za naivní s chybami jako u žákovského družstva. V samém závěru podzimní soutěže se budeme muset výrazně probrat a jak se říká žrát trávu. Tabulka se výrazně vyrovnala a každý bod má cenu zlata.

                                                               Tomáš Smetana - trenér

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163