SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partner SK Zlonice

 

            SK ZLONICE     :     SK NIŽBOR       ( 1 : 0 )

             4              :             2

                                     Tomáš Kopecký

                                       Dominik Tauš

Miroslav Havliš ,            Lukáš Gil,           Jiří Hubáček

   Jakub Novák , Tomáš Vimr , Petr Bakos , Lukáš Košťák

                         Michal Demeter ,   Martin Gil

Střídal : Karel Nagy, David Krampera

Branky : Lukáš Gil – 2 , Petr Bakos, Lukáš Košťák

 

PRVNÍ JARNÍ VLAŠTOVKY UŽ DORAZILY I DO ZLONIC

Tak jsme se konečně dočkali. Jak fotbalisté, tak i diváci se ve Zlonicích, se konečně dočkali příletu prvních vlaštovek do Zlonic v podobě tříbodového zisku. Ač nebyl herní projev mužstva v předchozích duelech špatný, tak bodový zisk nepřinesl. V neděli se konečně vše změnilo. Je jasné, že už jde o vše a mužstvo musí ze sebe vydat více než dosud a začít bodovat. Kluky už porážka z Unhoště přešla a také rozumná promluva trenéra u nich pomohla k zvýšení motivace a zvednutí sebevědomí. To se projevilo zejména na samotném začátku utkání, které naši zvládli na výbornou. Dá se říci, že jsme opanovali hru a svého soupeře doslova zatlačili před jeho šestnáctku. Už ve 4 min. jsme se mohli radovat, když P. Bakos předvedl svůj tradiční slalom přes několik hráčů, vnikl do vápna a předložil míč vedle se nacházejícímu M. Gilovi, který zasunul míč do brány. Bohužel pro nás se jednalo o ofsajdovou pozici a tak nemohla být branky uznána. Škoda, že Petr nezakončoval svou akci sám. V době mezi 8 – 9 min. se v hlavní roli ocitl opět P. Bakos, ale ve svých šancích selhal nebo zachránil hostující golman. Opět se po těchto šancích nabízela otázka, zda se budeme střelecky trápit. Dá se říci, že tomu bylo na konec tak napůl.

V 10 min. vysouvá L. Gil svého bratra Martina po pravé straně. Ten prochází až do vápna, kde volí křižnou přihrávku, ale ta je zachycena a odvrácena na rohový kop. Z následného rohového kopu hosté hlavou odvrací za vápno, kde jej napálí T. Vimr a jeho střela těsně míjí levou tyč. O 3 min. později přichází na pravé straně autové vhazování našeho mužstva, M. Gil prodlužuje na M. Demetera ve vápně, který ještě hledá lépe postaveného spoluhráče, ale přihrávka je opět odvrácena na rohový kop. Z toho již konečně zahřmělo. Centr Nováka je sice odvrácen, ale pouze k P. Bakosovi, který ač má velmi těžkou pozici zády k brance, dokáže téměř přes hlavu vykouzlit krásný lob, který končí pod břevnem, 1 : 0 .

V 16 min. přichází asi jediný diskutabilní moment utkání. Dlouhý nákop J. Nováka za obranu a atak dorážejícího Bakose, přináší nedorozumění mezi stoperem a brankářem. Petr se už dostává k míči, ale je sražen. K naší nelibosti se pokutový kop nepíská a hraje se dál. Hosté, kteří do té doby hráli zakřiknutě, postupně ožívají a jejich ojedinělé výpady jsou hrozbou pro naši obranu. V 36 min. přichází průnik hostujícího útočníka a zakončení, které Kopecký kryje. Z šance je tak rohový kop, který zahrávající hráč pěkně zakroutí ke vzdálenější tyči. Kopecký však ještě stačí letmým dotykem změnit jeho trajektorii na tyč. Ve 40 min. přichází jedna z nejhezčích akcí našeho mužstva. Míč se po ose Bakos- Tauš – Košták dostává až na malé vápno před zcela osamoceného M. Gila, na kterého zívá ¾ otevřené branky, ale on trefuje pouze golmana. Krásná akce a obrovská šance tak branku nepřináší a mě vypadlo minimálně další 10 vlasů. O chvíli později zahrozí opět hosté, ale jejich střela končí vysoko nad naší brankou. Chvíli před poločasem můžeme přidat pojistku v podobě druhé branky. Rohový kop končí na hlavě J. Nováka, ale na čáře zachraňuje již překonaného brankáře jeden z obránců. Z řady šancí v I. poločase jsme tak využili pouze jednu. V kabině je hráčům nutno zdůraznit, že není rádoby cokoliv podcenit a že je nutné i nadále makat a to zejména směrem k naší brance a zbytečně neinkasovat.

Druhý poločas začínáme sérií autových vhazování po pravé straně, které nic nepřináší. Naštěstí v 49 min. přichází přihrávka M. Gila do pravé strany na rozběhnutého T. Vimra, který vniká do vápna a posílá křižnou přihrávku na vzdálenější tyč. Tentokrát tu svého hráče máme a to L. Košťáka, pro kterého není problém zasunout do prázdné branky 2 : 0. V 55 min. zahrává J. Hubáček po faulu na T. Vimra z pravé strany tr. kop. Téměř shodná situace jako v Unhošti. Výborný centr nachází ve vápně hlavu L. Gila, ale toho fantasticky vychytá hostující brankář. Lukáše chvíle však přichází o 4 min. později. Rohový kop J. Nováka nachází L. Košťáka, jehož střela je zblokována, ale druhá již prochází až na brankáře, který stačí jen vyrazit a L. Gil hlavičkou zvyšuje na 3 : 0. Že naše mužstvo zbytečně inkasuje, potvrdila 70 min. Na pravé straně u lajny kontroluje míč M. Havliš. Místo jistícího odkopu po lajně však volí přihrávku na střed Taušovi a to je chyba. Zejména proto, že takto se nerozehrává a hlavně proto, že Tauše vůbec nenachází a naopak vybízí k sólu na Kopeckého hostujícího útočníka, který ve své šanci nezaváhá 1 : 3. Odpověď našeho mužstva přichází v 80 min.,v níž přichází druhý gólový moment L. Gila. Jeho bratr Martin zahrává roh. Kop a nachází hlavičku střídajícího K. Nagyho, který však míč odhlavičkuje zpět k Martinovi a ten jej placírou posílá zpět před branku, kde si ho posadí na hlavu Lukáš a zvyšuje na 4 : 1. V dalších minutách jsme svědky hry od vápna k vápnu bez výraznějších šancí. Až závěrečné minuty nabídnou divákům opět trochu vzrušení. V 89 min. přichází souhra Krampery s Vimrem a jeho dělovka nad branku. Vzápětí přichází dlouhý nákop hostí za naši obranu. Souboj L. Gila a autora první branky hostí, končí hlavičkou našeho hráče tzv. malou domů. Bohužel délka není odpovídající, přichází lob na vyběhnutého Kopeckého a zapadnutím míče do naší sítě, 4 : 2. Opět zbytečně inkasovaná branka, která však v dané situaci tolik nebolí. Zápas končí. Máme tři body a trochu si můžeme oddychnout. Po dlouhé době opět je taktéž spokojenost s výkonem všech tří sudích, kteří byli fair play a tak by to mělo být. Naši hráči bojovali a bylo to znát. Rezervy se samozřejmě najdou vždy. Ať už jsou to zbytečně inkasované branky nebo touha některých hráčů za podobného stavu útočit a zapomenout na své pozice. Abych jenom nechválil, musím trochu vyčinit útočníkům. Jednak proto, že jsem přesvědčen, že mohli odvézt lepší výkon, zejména co se týče samotného nasazení a zejména pak proto, že opět nedali ani branku. Budiž to pro ně motivací. Následující týden nás čeká přetěžké utkání ve Mšeci, které je farmou divizního Nového Strašecí. Doufám, že hráči nezapomenou na svůj výkon a minimálně jej zopakují a pokusí se navázat na první jarní vítězství.

                                                                 Tomáš Smetana

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163