SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Partner SK Zlonice

 

SOKOL BRAŠKOV : SK ZLONICE ( 2 : 1 )

                   5 : 1

Sestava:                                 Tomáš Kopecký

                                                Lukáš Gil

                   Miroslav Havliš , Dominik Tauš, David Krampera

             Jakub Novák , Tomáš Vimr , Petr Bakos , Lukáš Košťák

                                      Jakub Švarc , Martin Gil

Střídal : Lukáš Samek

Branky : Petr Bakos,

V HLAVNÍ ROLI OSTROSTŘELEC NACHTIGAL A NAŠE CHYBY

Skoro to vypadá, že si naše mužstvo do Braškova vyjelo pouze na nedělní výlet. Většina hráčů neměla evidentně svůj den. Naše mužstvo opět disponovalo pouze jedním náhradníkem L. Samkem. Do hry se až konce sezóny nezapojí J. Hubáček, jež má problémy svalového charakteru a to se musíme modlit, aby byl příští týden v pořádku L. Košták, jež musel být v tomto utkání střídán pro problémy s třísly.

S 13 min. přichází první varování, když domácí pronikají po levé straně, následuje centr před branku a naše obrana odvrací na rohový kop. V 16 min. přichází jedna z mnohých minel M. Havliše, díky níž překonávají domácí náš obranný val, pronikají až do velkého čtverce, kde zakombinují a na konci je střela, kterou Kopecký instinktivněvyráží . Odpověďet můžeme ve 20 min. kdy zahrává J. Novák rohový kop na něž si nejvýše vyskakuje L. Gil ale k cestě míči do sítě chybí několik centimetrů. Na řadu tak přichází pravidlo nedáš – dostaneš. Následující minutu vyrobí faul na pravé straně právě zmiňovaný L. Gil a domácí zahrávají tr. kop. Centr na druhou tyč přistává na hlavě nedůsledně obsazeného hráče a je to 1 – 0. Další minuta potvrdí rozdíl mezi oběma mužstvy a také to jak se nakládá se šancemi. Po levé straně zatáhne míč M. Gil, který jej předkládá na velké vápno J. Švarcovi ale ten netrefuje zařízení a míč míjí po zemi pravou tyčku. A tak o 2 min. později ( 24 min) přichází druhý trest. Obránce domácích nachází snad 30 m pasem nedůsledně pokrytého ostrostřelce Nachtigala, ten si míč sklepne prsami k noze a špičkou kopačky kolem vybíhajícího Kopeckého posílá míč s pomocí tyče do naší sítě 2 – 0. Naději na dobrý výsledek vykřesáváme v 27 min. M. Gil z levé strany přetahuje míč na druhou stranu na J. Nováka, který vzápětí na vápně nachází P. Bakose a jeho pohotová rána končí pod břevnem Zlatovi branky 2 : 1. Do konce I. poločasu přežíváme díky skvělým zákrokům Kopeckého ještě dvě obrovské šance domácích. Ve 30 min. zahrávají domácí z levé strany tr. kop. Na ostrou přízemní přihrávku do vápna startuje jeden z domácích borců a jeho důraz přináší střelu pod břevno , kterou Kopecký s vypětím všech sil likviduje a vyráží do břevna. V 34 min. se nadechuje jeden z domácích borců z vlastní poloviny ke zteči naší branky. Ač běží dobrých 50m, stíhán Novákem, dokáže se dostat až na hranici velkého vápna a odtud vysílá povedenou střelu směřující do šibenice. Kopecký však vytahuje jeden ze svých famózních zákroků a střelu vyráží na roh. kop. Ve 42 min. přichází šance na srovnání skóre. Po autovém vhazování se míč dostává k P. Bakosovi, následují dvě postrčení a střela těsně vedle levé tyče. Poločasový výsledek je tak pro nás více jak milosrdný a dává nám ještě naději do zbývajících minut.

O tuto naději však přicházíme v 50 min. po neuvěřitelném kiksu M. Havliše, který zcela osamocen na naší polovině vlastní vinou ztrácí míč a pro zkušeného Nachtigala už není problém luxusní nabídku zužitkovat 3 : 1. Havliš, na němž ležela deka po celý zápas pokračuje ve svých eskapádách dál a je to právě on kdo v 54 min. může zvýšit náskok domácích, neboť přihrávku před branku z levé strany zblokuje tak neštastně, že míří přesně k levé tyči. Kopecký musí vydat hodně usilí aby zabránil v cestě míče do sítě. O 5 min. později však stejně kapitulujeme a právě tato branka není dobrou vizitkou našich hráčů. Je klasickým příkladem toho, když se jeden spoléhá na druhého a současně neudělá nic. Akce domácích přes střed hřiště končí na kopačce domácího útočníka, ten se dostává až před Kopeckého, který střelu vyráží, ta se dostává k J. Švarcovi jež ji odklízí od branky ale ne dostatečně daleko a tak se míče opět zmocní domácí, následuje přihrávka do pravé strany vápna, obejití obránce a předložení míče na malé vápno spoluhráči 4 – 1. Doslova a do písmene báčko v našem vápně.V 64 min. dostává ve vápně přesný centr P. Bakos, položí si obránce ale jeho střelu Zlata likviduje. V 71 min. se dožadujeme odpískání pok. kopu po faulu na T. Vimra. Střet soupeřových kopaček s kopačkami Tomáše byl více jak slyšitelný a rozhodčí stál ve velmi dobré pozici. Bohužel dokud rozhodčí penaltu nepískne tak není. Pokutového kopu jsme se dočkali až v 71.min. po faulu domácího brankáře na Bakose, kdy domácí golman vyběhl až téměř na hranici vápna a zde fauloval. O vyloženou šanci se však nejednalo. Míč na značku pok. kopu si staví D. Tauš a jeho exekuci provede prachbídně. Střela končí vysoko nad břevnem domácí branky a Domino tímto nepovedeným kopem podtrhne svůj nevýrazný výkon v tomto utkání. O tři minuty později přichází krásný fotbalový moment domácího ostrostřelce Nachtigala, který po levé straně dostává balón, následuje střela přes celou branku k protilehlé tyči a zkompletování hattricku 5 – 1 . V 90 min.posílá T. Vimr do vápna centr na L. Gila ale ten zcelaosamocen nemíří ani tentokrát přesně. Škoda s trochou štěstí, proměněné penalty nemusel být konečný výsledek tak krutý. Braškov nás stejně jako na podzim vyučoval z lekce produktivity. Zatím co soupeř řeší situace jednoduše a nic nevymýšlí tak u našeho mužstva je to přesně naopak . Že je v jednoduchosti síla jsme se přesvědčili již mnohokrát a přesvědčila se o tom i jiná mužstva . Z naší strany to nebyl dobrý zápas a k výkonu některých hráčů není třeba ani dlouze mluvit. Zápas totálně nevyšel M. Havlišovi, průměrný výkon podal D. Tauš, nedařilo se ani J. Švarcovi atd. atd. Už minule jsem zde zmiňoval aby si každý uvědomil, že je součástí týmu a že na výkonu každého hráče záleží výsledek celého mužstva. Nevím jestli jsem to náhodou nenapsal v arabštině ale jsou jedinci co to stále nechápou. Zmíněnou kritiku hráči musí vstřebat. Poslední dobou mám pocit, že se nemůže říci vůbec nic.

Hoďme však dnešní prohru za hlavu. Za týden nás čeká domácí rozloučení se sezónou a diváky v utkání s Mutějovicemi. Musíme opět zabrat a předvést zcela opačný výkon a výsledek.

Tomáš Smetana

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163