S českou sázkovou kanceláří Mostbet se vaše šance na výhru ve sportovních sázkách a online kasino hrách výrazně zvýší. Přijďte si užít vysoké kurzy, četné bonusy a propagační akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. Dáme vám 100 % z vašeho prvního vkladu a navíc máme skvělou aplikaci Mostbet pro mobilní sázení!

SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Partner SK Zlonice

 

SK OTVOVICE : SK ZLONICE ( 0 : 2 )

0 : 3

SESTAVA
Tomáš Kopecký
Jakub Novák Jan Švácha Lukáš Košťák
Zdeněk Silný
Miroslav Douša, Tomáš Vimr, Petr Bakos, Petr Němec
Martin Špeta, Michal Demeter

Střídal: Jiří Koukolíček, Lukáš Samek

Branky: Tomáš Vimr - 3

FOTBAL V OTVOVICÍCH BOLEL, HRÁČSKÉ ZTRÁTY POKRAČUJÍ
To , že nás v Otvovicích nečeká lehké utkání jsme čekali . Domácí kteří jsou známí svou tvrdostí tuto pravdu potvrdili . Sice bych netvrdil , že chtěli tolik faulovat ale jejich bojovná a tvrdá hra bohužel tyto situace přinášela a tak jsme byli svědky mnohdy na pohled nevybíravých zákroků z nichž některé můžeme bez nadsázky označit za velmi nebezpečnou hru. Rozhodčí Gaži ml. bohužel nechal v tomto směru domácím až příliš prostoru a ti pod dojmem že jim vše projde vesele dál kosili naše hráče. Zmíněné hře nahrával ještě navlhlý, nestřižený měkký trávník. Naše mužstvo se rozjíždělo pomalu a v prvních 10 min. působilo dojmem přidřeného stroje. Během této doby jsme domácí pustili do 3 šancí – nešancí, což bylo dáno zejména vinou chybné komunikace mezi obránci a brankářem.

Taktéž my jsme v úvodu zahrozili a to dvěmi průniky agilního L. Košťáka , který se po své straně dvakrát přehnal přes všechny bránící protihráče , přičemž jednou odcentroval a podruhé si tradičně míč ukopl do autu. Přesto to byly , ještě před jeho nuceným střídáním v 15 min. velmi pěkné individuální momenty. Bohužel 15 min. byla pro Lukáše skutečně poslední minutou na hřišti, neboť vzhledem k sílící bolesti paty musel odstoupit. Na jeho místo se kvůli rozsáhlé marodce týmu postavil dnes nominovaný Jiří Koukolíček a hned na začátku je třeba zmínit , že se své role zhostil opravdu dobře, nechyboval , příkladně bojoval a jak jsme u něho zvyklí zapojoval se rovněž do útočné hry.

Jestliže jsem zmínil bojovnost , pak tato vlastnost byla největší devízou našeho mužstva v tomto utkání. Mužstvo ukázalo zase svou lepší tvář, hrálo ukázněně, odpovědně a hlavně kolektivně. Oba krajní obránci nechali vzpomenout na lepší výkony ze zimní přípravy , Švácha spolehlivě zametal a k tomu ještě rozehrával, Silný vyhrál snad každý hlavičkový souboj , záloha pracovala nahoru dolů, s dobrou mezihrou okořeněnou pěknými individuálními akcemi a útok velmi dobře praktikoval účelný presink, zejména Špeta překvapil i svou aktivní obrannou hrou. Spolehlivé výkony jednotlivců se tak musely promítnout do týmové hry. Naši získali herní převahu a byť si v zápase nevytvořili až tolik brankových příležitostí jako v předešlých zápasech, hru kontrolovali. Domácí spoléhali na dlouhé nakopávané míče za naší obranu v domnění , že budeme chybovat ale to nestalo.

V 17 min. jsme byli svědky velmi povedené individuální akce ze strany T. Vimra , který na půlící čáře sbalil míč , prokličkoval snad mezi 5 protihráči a pak nedal z hranice velkého vápna domácímu brankáři šanci 0 : 1 . Je fakt , že na podobný počin ze strany tohoto hráče jsme se něco načekali ☺ ale stálo to zato . Tomáš už vstřelení branky potřeboval a také s ní ještě více rozpumpoval naše početné fans , kteří byli opravdu slyšet a patří jim velký dík. Svou brankou Tomáš asi naštval jednoho z domácích hráčů který si na něho počkal na půlce a jal se mu oběma nohama masírovat kotníky. Střet skončil naštěstí pouze krvavými šrámy na holenní kosti našeho hráče . Co však překvapilo, byla skutečnost , že za tento zákrok neobdržel ani kartu. O několik min. později se střet obou hráčů v obráceném gardu opakoval s tím rozdílem , že se jednalo o zcela běžný faul ze strany Tomáše. Faulovaný domácí hráč však vyskočil ze země jako ďas a před zraky rozhodčího, Tomáše na férovku pěkně nakopl. Z pohledu pravidel jasná červená karta ale bohužel opět se potvrdilo , že někteří rozhodčí mají odlišný výklad a tak zůstalo pouze u karty žluté. Naše hráče však toto kontraverzní rozhodnutí sudího nijak nedeprimovalo a tito pokračovali ve své zodpovědné hře . Odměnou jim byla druhá branka , kterou pro T. Vimra připravil dnes na netradičním postu ( pravá záloha ) nastoupivší M.Douša , který mu ve vápně mezi obránci prostrčil míč do leva a střela pod víko znamenala vedení 2 - 0.

Naši vpředu velmi dobře presovali , přičemž záloha je doplňovala a tak v řadách domácích vznikaly zmatky, které jsme mohli potrestat ale nestalo se tak. Obrovskou šanci spálil M. Demeter po nedorozumění s J. Novákem , P.Bakos zbytečně otálel se střelou z vápna ve snaze najít ještě výhodnější pozici, střela Špety ač měla razanci mířila nad branku . Do několika slibných příležitostí nás nepustil domácí mávač , který si praporek a hřiště zřejmě spletl s nádražím . Do kabin odcházíme s vedením 2 – 0 a vědomím, že je třeba uchránit se případnému zranění a odjet domů zdraví. Obraz hry se ani ve II.pol. nezměnil , domácí hrozili pouze sporadicky a co prošlo zlikvidoval brankář Kopecký a spolehlivá obrana. Rovněž trestné kopy domácí hráči posílali vysoko nad naši branku. Bohužel ani nám se tentokrát standartky v podání P. Němce nedařily, snad až na jednu vyjímku ale míč směřující do sítě byl zblokován. Mrzet nás to však nemuselo. Co nás však musí mrzet je další zranění.

V situaci předcházející naší třetí brance špatně došlápl M. Douša a způsobil si výron kotníku . Před vápnem ze stojné nohy přehazoval domácí obranu do vápna sbíhajímu J. Novákovi který byl faulován a byl nařízen pokutový kop. Mírovi se však noha na měkkém terénu podvrkla a to byl konec jeho učinkování. Dohráváme tedy v 10 lidech, neboť předtím jsme již střídali zdravotně pochroumaného M. Demetera za L. Samka . Míč si na značku pok. kopu staví T. Vimr a přesnou střelou k pravé tyči dovršuje hattrick 3 – 0. Do konce zbývá něco přes 10 minut, své střelecké štěstí ještě zkouší dvěmi dalekonosnými střelami M. Špeta ale tyto míří nad branku, zbytek zápasu už dohráváme v poklidu.

Za dnešní výkon nutno pochválit každého hráče. Zápas v kterém měla navrh především bojovnost jsme zvládli , mužstvo bojovalo a hrálo především jako tým a toho si cením, hoši děkuji.

Tomáš Smetana

SK ZLONICE : SLAVOJ ZVOLENĚVES ( 3 : 1 )

5 : 1

SESTAVA
Tomáš Kopecký
Jakub Novák , Jan Švácha Lukáš Košťák
Zdeněk Silný
Petr Němec , Martin Špeta , Dominik Tauš , David Kovalský
Miroslav Douša , Michal Demeter

Střídal : Tomáš Vimr , Petr Bakos a Lukáš Samek

Branky : Michal Demeter 3 , Tomáš Vimr , Lukáš Samek

Ve svém druhém jarním vystoupení jsme na domácích hřišti přivítali celek Slavoje Zvoleněves, mužstvo na jehož hřišti jsme na podzim přesvědčivě zvítězili 11 : 2 . Na první domácí utkání dorazilo fantastických 130 platících diváků , kteří byli zvědavi jak si naše mužstvo povede. Zápas začal podle stejného scénáře jako na podzim a to rychlou brankou v naší síti . Již ve 2 min. neodhadl dlouhý nákop Jakub Novák , hlavou pouze prodloužil směrem k naší brance do tahu nejrychlejšímu hráči hostí Porazilovi , který utekl i Šváchovi a prudkou přízemní přihrávkou našel ve vápně L. Košťákem , svého nedostatečně obsazeného spoluhráče 0 : 1. Na vyrovnání jsme však nečekali dlouho , po pouhých 2 min. vyrovnal stav skóre navrátilec do základní sestavy M. Demeter jehož do šance poslal D. Tauš 1 : 1. Na úroveň hry měl neblahý vliv i prudký vítr , který se zvedl těsně před utkáním , což mělo za následek hodně nepřesností na obou stranách.

Ač jsme hru převážně kontrolovali , přesto jsme soupeře zbytečně pouštěli do šancí které vznikly především na základě našich individuálních chyb. Rozehrávka byla z naší strany příliš zdlouhavá, chyběl nápad a hráči dávali více přednost svým individuálním schopnostem než týmové práci. Další posun ve skóre znamenala 23 min. kdy se ve vápně probíjel M. Douša přičemž byl faulován a rozhodčí V. Rubeš nařídil pok. kop. Na přesnou střelu M. Demetera k pravé tyči neměl brankář nárok 2 : 1 . Stejný hráč se prosazuje již následující minutu , kdy střelu Kovalského z tr. kopu hostující brankář neudržel v rukavicích a M.Demeter završuje svůj čistý hattrick během 24 minut 3 : 1. Za tohoto stavu odcházíme do kabin.

Do II. poločasu střídáme Bakos za Silného a Vimr za Demetera , přičemž Špeta se posouvá do útoku. V 50 min. jsme svědky spolupráce mezi Vimrem a Taušem , který z bezprostřední blízkosti z pravé strany dloubákem přehazuje hostujícího brankáře ale míč k naší smůle končí těsně vedle protější tyče . O chvíli později hrají hosté již jen o 10 hráčích když se jim po střetu s vlastním brankářem zraní hráč z pole. V 60 min. nachází Kovalský uličkou do vápna M. Špetu jehož střelu vyráží golman nohou. O minutu později napřahuje zpoza vel. vápna D. Kovalský ale střela míří nad branku . Nadále pokračujeme v tlaku a skvělou tříminutovou pasáž zakončuje střela P. Němce, kterou brankář vyráží na roh. kop. V 69 min. přichází to po čem jsme volali celý zápas , jednoduchá ale přímočará akce zakončená přesnou střelou do sítě. 

Švácha přesnou kolmicí ve středu pole přihrává T. Vimrovi , přesné zpracování a s přehledem zakončená akce 4 : 1 .Bohužel i nás potkává smůla , když si ve zcela regulérním souboji D. Tauš způsobí silný výron kotníku a s bolestivou grimasou musí střídat. Dohráváme tedy rovněž v deseti. Svým gólovým příspěvkem nakonec přispěl i střídající L. Samek jež na levé straně vápna zapojoval a s přehledem starého matadora zavěsil a určil tak konečný stav utkání na 5 : 1 . Předtím měl však další dvě obrovské šance M. Špeta ale k naší nelibosti volil velmi špatné řešení , kdy namísto technické a umístěné střely zvolil důraz a netrefil ani branku.

Člověk by řekl , že když nemá nic na hlavě , že bude mít rozum ale bylo tomu naopak (pozn. Martin si nechal před zápasem svou „ bohatou" hřívu radikálně zkrátit :)) Co se týče hodnocení samotného zápasu , pak můžeme být spokojeni opět s výsledkem ale nikoliv s předvedenou hrou . Ze strany některých hráčů to tentokrát bylo opravdu slabší a přidáme-li k tomu individuální chyby , upracovanou rozehrávku a spoustu nepřesností pak nám vyjde nepříliš uspokojivé hodnocení. Tvrzení , že hrajeme v domácím prostředí hůře než venku se jen potvrdilo. Maximální spokojenost panuje s výkonem M. Demetera jež potvrdil , že branky střílet nezapomněl a že když hraje pod tlakem , hraje o poznání lépe. To je přesně to, co by měl vnímat každý hráč. Doufejme , že úroveň naší hry bude mít stoupající tendenci. Bohužel příjemné starosti teď střídají ty nepříjemné. J. Švarc i D. Tauš budou chybět kvůli zranění více týdnů .Příští týden navíc nenastoupí Kovalský (vyřizování svatby) a Veselý (zaměstnání). Kádr tak znatelně zeštíhlel . Věřím však , že zbývající hráči budou makat i za své kamarády , věřím v úspěch i v dalším soutěžním utkání.

Tomáš Smetana

Sokol UHY : SK Zlonice ( 0 : 5 ) 0 : 5

Sestava
Tomáš Kopecký
Jakub Novák , Jakub Švarc , Lukáš Košťák
Jan Švácha
Petr Němec , Dominik Tauš , Petr Bakos , David Kovalský
Martin Špeta , Tomáš Vimr

Střídal: Zdeněk Veselý, Michal Demeter

Branky: Petr Němec - 2, Martin Špeta - 2 , David Kovalský

Omluveni: Zdeněk Silný, Miroslav Douša

Střeleckou normu a zisk 3 bodů naši hráči ve svém prvním jarním mistrovském utkání splnili.

Po předlouhé zimní přestávce a odložení prvních dvou zápasů ( pozn. Pozdeň a Velvary) jsme konečně odjeli do UH. Jediné co si pořádně z tohoto zápasu pamatuji , je obrovská zima , nefotbalové prostředí , nekvalitní terén a našich 5 vstřelených branek do sítě soupeře, jo a abych nezapoměl také kvalitní výkon rozhodčího Souseda. Na hřiště nastoupila pro někoho dosti netradiční sestava , která se však svého úkolu zhostila dobře . Od samého začátku jsme byli svědky hry na jednu bránu - a to domácí. Naši hráči tvořili ,zatímco domácí hráli antifotbal a prezentovali se pouze zoufalými odkopy směrem od své branky , která byla v obležení našich. Nejvíce si v této situaci zoufal T. Kopecký , který nebýt občasné malé domů asi by v brance zmrzl. Netrvalo dlouho a mohli jsme se ujmout vedení , to když pěknou přihrávkou mezi obránci vybídl T.Vimra Dominik Tauš . Bohužel Tomáš neměl štěstí a střela míjí domácí svatyni. O chvíli později postupuje z pravé strany sám na branku M. Špeta ale střela mu nesedne jak by si přál a tak se skóre opět nemění. K tomu dochází až poté co není ve vápně ze strany rozhodčího Souseda odpískána jasná penalta na M. Špetu, odražený míč je však stále ve hře a k levé tyči jej uklízí P. Němec 0 : 1 . Nadále pokračujeme ve zteči domácí branky ale nerovný povrch dělá při zpracování míče nemalé potíže snad každému.

Příkladem budiž obrovská šance D. Tauše , kterého nádherně nalezl z pravé strany přes celou branku T. Vimr , ale Domino míč zasahuje tak neštastně , že ten končí vedle druhé tyče. Své střelecké štěstí vzápětí ze střední vzdálenosti zkouší D. Kovalský , J. Švarc a také J. Švácha, ale střely se míjí požadovaným účinkem . Individuální akci Domina zastavují domácí ve vápně jasným faulem ale sudí Soused opět dělá , že nic neviděl. Vidět ho však mocná Dáša asi by si už nikdy nezapískal, protože jsou věci jasné a neměnné a tento zákrok k nim patří a nelze např. z černé barvy dělat bílou. Po dalším úniku M.Špety z pravé strany se již skóre opět posouvá , to když domácího golmana prostřeluje mezi nohami 0 : 2 . I ve třetí brance měl prsty M. Špeta , který ve vápně napřáhl na střelu s níž si golman napoprvé neporadil a dobíhající P. Němec osvědčil svůj důraz 0 : 3 . V pořadí čtvrtou branku můžeme označit jako nejhezčí . Ve středu pole dostává přihrávku D. Tauš jež z jedné nezištně nachází D.Kovalského – lehký přísun míče a pěkná střela k tyči 0 : 4 . Poločasový účet a vlastně i zápasový uzavírá svou druhou trefou kapitán M. Špeta , který do branky doklepává nepodařenou střelu P. Němce z pravé strany 0 : 5 . Stejně jako trenéři tak i přihlížející diváci si přáli aby naše mužstvo pokračovalo minimálně ve stejném výkonu i II. poločas ale to se z nezjištěného důvodu nestalo . Často slýcháváme , že je těžké hrát za takto rozhodnutého stavu a motivovat se ale já s tím nemohu souhlasit. Kdyby naše mužstvo totiž hrálo z poloviny tak jako v I. poločase pak by muselo nějakou další branku zcela jistě přidat. Fotbal ve druhé půli opravdu trpěl a kdyby rozhodčí odpískal konec v poločase bylo by to asi lepší.

Za zmínku stojí další neodpískaný pok. kop. na pronikajícího J. Nováka . Na samém začátku II. půle střela T. Vimra , kterou golman lapil , několik rohových kopů a standartních situací, vždy s tím samým výsledkem – negativní . Hattrick se pokoušel zkompletovat M. Špeta ale v přemíře svou šanci vyšperkovat selhal , stejně jako když jeho pumelenice skončila nad brankou. Hlavičce střídajícího M. Demetera zase chyběla razance a souboj P. Němce s domácím golmanem natřikrát skončil výhrou domácího borce. Míč už jsme do branky prostě nedostali . Kromě neproměněných šancí mě mrzela i jakási beztarostnost u některých hráčů ve II. poločase . Existovala pouze hra dopředu ale bránit se nikomu moc nechtělo a to je špatně . Dost možná kdyby mužstvo drželo stále své pozice a zbytečně se všichni necpali do útočení mohla ještě nějaká šance skončit brankou. No nebudeme z toho dělat vědu , cíl je splněn , koneckonců jednalo se o první zápas na přírodní trávě . Příští víkend hostíme v sobotu Slavoj Zvoleněves a i přes skutečnost , že jsme na podzim vyhráli 11 : 2 bude tento zápas zcela jistě kvalitou někde jinde.

Trenér - Tomáš Smetana

SK Černuc A - SK Zlonice A (0:1)
0:1

Sestava:
Kopecký
Koukolíček J. Veselý Z. Švarc Jak. Košťák L.
Samek L. Tauš D. Špeta Mar. Němec P.
Douša M. Havrda T.

Lavička: Hanzlík P., Havliš M.

Branky: Douša M.

Komentář:
I v posledním utkání tohoto roku jsme udrželi neporazitelnost a s 13 výhry jasně vedeme tabulku. Domácí potvrdili,že doma umí hrát dobrý fotbal. Naše mužstvo bez dirigenta obrany Honzy Šváchy, špílmachra Vimra a šutéra Demetra a Kovlaského ,jsem dokázali urvat cenné 3 body,kdy se o ně postaral jedinou brankou Míra Douša, který ještě zazdil 2 sólové nájezdy na domácího brankáře. Krásný trestný kop předvedl i uzdravený Petr Němec, který orazítkoval břevno domácí branky.

SK Olovnice - SK Zlonice (1:5)
2:8

Sestava:
Kopecký
Havliš M. Švácha J. Veselý Z. Košťák L.
Špeta Mar. Tauš D. Vimr T. Němec P.
Douša M. Demeter M.

Lavička: Havrda T., Samek L.

Branky: Demeter 3., Douša M. 2 , Vimr 2., Němec P.

Komentář:

Zápas s poslední Olovnicí, naše mužstvo nerozhodilo a v poločase se dá říct ,že už bylo po zápase 1:5. V druhém poločase se naše mužstvo už nikam nehnalo a zápas ztratil na atraktivnosti pro oko diváka.

SK Žižice - SK Zlonice (0:2)

1:6

Sestava:

Kopecký

Koukolíček J. Švácha J. Švarc Jak. Košťák L.

Špeta Mar. Tauš D. Vimr T. Samek L.

Douša M. Demeter M.

Lavička: Havlliš M., Havrda T.

Branky:

Špeta Mar. 3, Vimr, Tauš, Douša


Komentář:

Psala se až 33 minuta,kdy naši borci poprvé prolomili obranný val domácích.Z penalty se trefil kapitán Špeta Martin. Jednu minutu před poločasem jsme si opět zakřičeli, kdy skóroval opět Martin Špeta. A jak se říká do třetice všeho nejlepšího na 0:3 se výstavní ranou z cca 25m krásně do šibenice trefil Martin Špeta a dovršil svůj pěkný výkon. Na 0:4 zvyšoval Míra Douša a po jeho zásahu ještě přidali branky Vimr s Taušem.To už jsme dohrávali bez přísně vyloučeného Jakuba Švarce,který měl smolný víkend. Nejdříve dostal červenou kartu v pátek na futsale a dnes také obdržel kartu :-(

SK Zlonice - SK Klobuky (4:0)

7:2

Sestava:

Kopecký

Koukolíček J. Švácha J. Švarc Jak. Koušťák L.

Špeta Mar. Tauš D. Vimr T. Němec P.

Veselý Z. Demeter M.

Lavička:

Havlliš M.,Samek L.,Havrda T.

Branky: Demeter 2,Tauš D.,Vimr T.,Douša M.,Samek L.,Špeta Mar.


Komentář:

Derby s Kloubuky má vždy patřičný náboj a před krásnou návštěvou byl vidět kvalitní fotbal.

Domácí borci šli hned do vedení kapitánem Špetou ,který krásně uklidil balón,naservírovaný Dominikem Taušem. Po chvilce se trefil i exklobucký Míra Douša a s Klobuky to vypadalo špatně. V poločase svítilo 4:0 pro naše mužstvo. Mladá klobucká sestava to však nezabalila a hned v úvodu druhé půle byla 15 minut lepším mužstvem a snížila na 4:2. Po rázné domluvě naši borci začali zase trochu více bojovat a na 5:2 zvyšoval po slalomu z půlky hřiště dnes agilní Vimr na 6:2 zvyšoval Tauš a na 7:2 upravil štírek Samek. Ač vypadá výsledek jednozna čný, tak předvedená hra Klobuk měla větší úroveň, než v předešlém zápase s Tuřany.

SK Zlonice - SK Tuřany (2:0)

5:0

Sestava:

Kopecký

Kovalský D. Švácha J. Švarc Jak. Koušťák L.

Havrda T. Tauš D. Vimr T. Němec P.

Veselý Z. Demeter M.

Lavička: Douša M., Havliš M., Hanzlík P.

Branky: Tauš D. 3, Vimr T., Demeter M.


Komentář:

Oslabené Tuřany, k nám přijeli bránit.Naši trenéři dali, volno kapitánovi Martinu Špetovi ,aby doléčil zranění a na jeho místě se objevil v sestavě od začátku Tomáš Havrda,který také byl u první branky ,kdy krásně naservíroval míč ostrostřelci Michalu Demetrovi ,který otevřel skóre zápasu.Naše branková mašina se tak rozjížděla pomalu do poločasu vsítil ještě Dominik Tauš. Po přestávce zvýšil na 3:0 opět Tauš na 4:0 zvyšoval po krásném průniku přes 3 hráčů hostí Tomáš Vimr a na konečných 5:0 upravoval dnes 3 brankový střelec Domink Tauš. Tato posila do mužstva velmi dobře zapadla a ukazuje svojí kvalitu.

Sokol Vraný B - SK Zlonice (0:1)

0:1

Sestava:

Kopecký

Kovalský D. Švácha J. Švarc Jak. Koušťák L.

Špeta Mar. Tauš D. Vimr T. Němec P.

Douša M. Demeter M.

Lavička: Havrda T.

Branky: Špeta Mar. pen.


Komentář:

První derby v letošní sezoně jsme odehráli na horké půdě ve Vraném.Už od samého začátku bylo vidět, že domácí svojí kůži nedají jen tak a svou někdy i tvrdou hrou, kterou rozhodčí Rubeš nechtěl vidět a tak i nepískal. Nejméně dvě penalty dnes mohl pískat na velmi dobře hrajícího Tomáše Vimra, který domácí obraně vždy utekl.Když už jednu penaltu písknul pro naše mužstvo,tak ta nebyla.Penaltu proměnil kapitán Martin Špeta. Domácí za celé utkání vystřelili jen jednu střelu a tu perfektně vytěsnil brankář Kopecký,jinak jsme byly my aktivnější po celé utkání.

SK Zlonice A - SK Otvovice A (6:0)

6:0

Sestava:

Kopecký

Kovalský D. Švácha J. Švarc Jak. Koušťák L.

Špeta Mar. Tauš D. Vimr T. Němec P.

Douša M. Demeter M.

Lavička: Havrda T.,Samek L.

Branky: Demeter 2., ,Tauš D 2., Švácha J.,Špeta Ma.


Komentář:

Hrál se jen jeden poločas. Hostům se před utkáním rozpadlo mužstvo, někteří hráči dali přednost vinobranímu a tak hosté dorazili jen v 8 hráčích do pole. Je to škoda mohl to být slušný zápas. Do druhého polo času už hosté nenastoupili.

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163