SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK KAMENNÉ ŽEHROVICE : SK ZLONICE ( 0 : 1 )

0 : 2

Tomáš Kopecký

Jakub Novák , Jan Švarc Lukáš Košťák

Lukáš Gil

Karel Nagy , Dominik Tauš , Petr Bakos , Petr Němec

Tomáš Vimr , Michal Demeter

BRANKY: Petr Němec , Petr Bakos

STŘÍDAL: Tomáš Halfar , Miroslav Havliš


POVINNOST SPLNILI – AVŠAK VÝKONEM PŘÍLIŠ NEPŘESVĚDČILI

V netradičním čase 10:15 hodin zajíždělo naše mužstvo na hřiště Kamenných Žehrovic aktuálně posledního týmu okresního přeboru . Pažit hřiště v krásném areálu byl v dopoledni ještě pokryt jinovatkou a jak se záhy ukázalo také značně měkký . Úkol před zápasem byl jednoduchý a to pokusit se i zde vyhrát abychom se následující týden mohli v přímém souboji o první příčku popasovat v domácím prostředí se Slovanem Kladno na něhož ztrácíme pouhý bod . Domácí povzbuzeni ziskem 2 bodů z uplynulého týdne však za celé utkání vážněji naší branku neohrozili a naše mužstvo si i po né zcela přesvědčivém výkonu dokráčelo pro vítězství. Skóre zápasu se měnilo poprvé již ve 13 minutě kdy byl na hranici velkého vápna faulován M. Demeter . Trestný kop zahrávaný P. Němcem skončil tam kde měl tzn. v síti 0:1 . Do konce poločasu se více bojovalo spíše ve středu pole a hra se přelévala bez výraznějších šancí od vápna k vápnu. Domácí zahrozili z jedné ze svých standartek , kdy si jejich hráč šikovně naběhl na centr zahrávaný z levé strany a hlavou lízl míč, který naštěstí skončil vedle naší pravé tyče . Naši měli taktéž možnost se ještě prosadit ale M.Demetera vychytal brankář , P. Bakosovi chyběl při střele zpoza vápna kousíček a K. Nagymu pro změnu selhala měřidla a mířil hodně vedle . Pět minut po změně stran přišlo pojištění našeho vedení. Dlouhý nákop J. Švarce nachází na křídle P. Němce , jmenovaný posílá centr do vápna kde jej sklepává T.Vimr na nabíhajícího P. Bakose a jeho povedená přízemní střela za velkým vápnem nachází levý spodní roh domácí branky 0 : 2 . Vzhledem k tomu , že se domácí více hádali než hráli, mělo naše mužstvo příležitost své vedení ještě navýšit ale nebylo nám již přáno. Domácí golman chytil další 2 branky , uspěl i při tr. kopu T.Vimra a když konečně inkasoval od P. Němce byl proti asistent rozhodčího . Konec utkání byl trochu nervózní a to když nejdříve domácí stoper ostře fauloval P. Bakose za což ještě kartu neobdržel ale následně svůj zákrok zopakoval na T. Vimrovi a již se zaslouženě poroučel do kabin. O chvíli později zapískal hlavní rozhodčí konec . Odvážíme si cenné 3 body ale předvedenou hrou jsme nijak nepřesvědčili. Terén ač byl těžký byl pro obě mužstva stejný.

Snad , že nejsme zvyklí na tuto dobu působilo mužstvo trochu ospalejším dojmem. Podobný výkon však za týden rozhodně na body stačit nebude. Spokojenost s výkonem bych vyslovil u Bakose, Košťáka, Gila, Švarce a Němce. Ostatní tentokrát neodvedli úplně optimální výkon.

Jak se říká není každý den posvícení , na druhou stranu 3 body máme a můžeme se v klidu připravit na vrchol podzimu , kde jak věřím hráči odvedou maximum.

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop