SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partner SK Zlonice

 

             SK ZLONICE       :   TJ SOKOL JENEČ       (1: 1 )

                         2             :         1

 

                                                           Kopecký Tomáš

                                                             Švarc Jakub

David Krampera ,                             Libor Pechoč ,                     Košťák Lukáš

                      Karel Nagy , Bakos Petr , Pavel Havrda,Lukáš Samek

                                         Demeter Michal ,   Jakub Novák

 

Střídal :   Lukáš Gil , Zdeněk Veselý , Miroslav Havliš , Vojtěch Kolman

Branky : Lukáš Samek , Zdeněk Veselý

 

VÍTĚZSTVÍ SE RODILO V PORODNÍCH BOLESTECH

Konec dobrý, všechno dobré. Vítězství našeho mužstva, jehož svědky byli v hezkém nedělním odpoledni diváci ve Zlonicích, se však rodilo ve velkých porodních bolestech. Není se však čemu divit. Třičtvrtě mužstva před tímto veledůležitým utkáním navštívilo místní taneční zábavu a mnozí ji opouštěli až před 05:00 hodinou ranní!. V utkání, které mělo výkop již od 13:30 hodin, tak logicky hráči tahali nohy s vyplazeným jazykem, jak se říká na vestě. Mužstvo, nemělo sílu svého soupeře více přehrát a také, že nepřehrálo a ač zvítězilo, rozhodně nebylo lepším týmem. Za dnešní výkon, snese přísnější parametry snad jen P. Bakos a T. Kopecký, který ač byl také na zábavě svou formu nezapoměl. Ostatní hráči mě svým výkonem nepotěšili, spíše zarmoutili a ti, kteří byli do rána flámovat, mě lidsky zklamali. V žádném případě nejsem proti jakékoliv zábavě, nebudu ji nikomu zakazovat, ale čeho je moc, toho je příliš. Zodpovědnost vůči ostatním spoluhráčům, trenérům a fanouškům – žádná. Dnes mě potěšil pouze zisk 3 bodů, nic víc. Chválit ani nemohu, není co. Až na úvodních 18 minut byl po zbytek utkání lepší náš soupeř. Naše mužstvo předvedlo výkon na úrovni III. třídy a mělo z pekla štěstí.

Aby těch komplikací před zápasem nebylo málo, dorazila 1,5 hodiny před ním trenérům od T. Kubíka  omluva, že na zápas nedorazí. Konkretizování omluvy byste hledali marně. Bohužel se stalo to, co jsme v případě tohoto hráče při jeho posledním utkání v našich barvách očekávali a v čem nás nezklamal a to, že nedorazí. Jmenovaný hráč se tak po ½ ročním hostování v našem klubu vrací do mateřského oddílu TJ Sokol Vraný. Naděje vkládané do tohoto hráče, který měl být po odchodu T. Vimra jeho adekvátní náhradou, se ani trochu nepotvrdily. Hráč se zkušenostmi z KP zůstal daleko za očekáváními a nadějemi do něho vkládanými. Jedna vstřelená branka a to ještě do sítě posledních Vonoklas je chabou vizitkou. Když k tomu přidáme i znatelnou nechuť pracovat pro klub, v němž hostuji, málo pracovitosti a píle v trénincích a zápasech, pak můžeme jeho misi hodnotit jako velmi nepovedenou. Angažování každého podobného hráče je pro jakýkoliv klub rizikem „povolání„. Přesto se mu sluší ze slušnosti poděkovat. Místo v sestavě po tomto hráči dostal 3 týdny absentující P. Havrda. Ač Pavel netrénoval, chtěli jsme dát přednost kvalitě. Jak se ukázalo, ani zde to nebylo ono, ale dá se to pochopit vzhledem k zmíněné době absence. Až na tuto korekci se sestava z Mutějovic nezměnila. Co se však změnilo, byl obraz hry. Utkání jsme nezahájili vůbec špatně. Od samého začátku jsme se usadili na polovině soupeře a přimáčkli jej před vlastní šestnáctkou. Už ve 3 minutě mohl skórovat M. Demeter, ale ve vápně čelem k brance volí místo zakončení přihrávku. Proč? Za svoji aktivitu jsme byli odměněni už ve 14 minutě vedoucí brankou L. Samka. Ze středu pole postupoval s míčem u nohy P. Bakos, přichází přihrávka na pravou stranu na M. Demetera a od něho křižná přihrávka přes celé vápno na vzdálenější tyč, kde zakončuje volný L. Samek. Lepší úvod si nemohlo naše mužstvo ani přát. Brzká branka s herní převahou měla přinést uklidnění a pohodu. Dostavil se však pravý opak. Hráči si zřejmě řekli, že je potřeba něco málo dospat z prohýřené noci a dát si malého šlofíka a tak jsme krátce po vedoucí brance byli svědky něčeho, co ještě teď nedokáži pochopit. Chyba byla následována chybou a jejich kumulace vyvrcholila vyrovnávací brankou hostí. Po zbytečné ztrátě míče J. Nováka ve středu pole záložník Jenče krásně načasoval pro svého parťáka v útoku průnikovou přihrávku přes střed obrany a ten ji z hranice velkého vápna zkušeně zakončil k levé tyči. 1 – 1. Vyrovnávací branka naše mužstvo z odpolední siesty neprobudila. Od této chvíle to byla Jeneč, kdo byl pánem na hřišti. Její starší hráči dobře kombinovali a byly chvíle, kdy hráli s našimi báčko. Mluvit na naše hráče, to bylo, jako kdyby jste křičel do studny. V 35 minutě hosté opět pěkně zakombinovali před naším velkým vápnem, přišla přihrávka za naši obranu a pumelenice hráče hostí z pravé strany do protilehlé tyče, od níž se míč odráží napříč celou brankou zpět ke střelci, ale zde zachraňuje L. Samek. V téměř tragické hře pokračuje naše mužstvo až do konce poločasu. V poločasové pauze sedí vždy hráči jak opaření. Když se osmělí, nejeden z nich zná příčiny slabého výkonu, druhý naopak sděluje, jak by se hrát mělo, třetí, že by se mělo více střílet atd. atd. Otázka zní, proč, když to vědí v kabině, proč to nerealizují na hřišti? Do hlavy jim nevidím, ale i ve II. poločase jsem viděl, že to byly pouhé řeči, neboť herní tragédie pokračovala a bylo jen otázkou, zda skutečně skončí smrtí.

Úvodních 10 minut II. poločasu patřilo hostům z Jenče. Jak by také né, když sotva co jsme získali míč, jsme jej s díky svému soupeři zase odevzdali. Ten z převahy získal několik nebezpečných standartních situací včetně rohových kopů, při nichž jsme měli velké štěstí. Až v 55 minutě se náhle objevil záblesk povedené akce v podání našeho mužstva. Z levé strany poslal pěkný centr do vápna P. Havrda, ale P. Bakos přes veškerou svoji snahu na míč nedosáhl. Za dalších 10 minut se dočkáváme vedoucí branky z kopačky střídajícího Z. Veselého. Samek jej vysouvá na levé straně do tahu a Zdeněk svojí šajtlí prostřeluje golmana hostí – vedeme 2 : 1. Po předchozím obrazu hry, který se nám naskytl se to zdá až neuvěřitelné. Definitivní klid mohla našemu mužstvu přinést brejková situace L. Samka, ale ten zcela sám na brankáře netrefuje ani zařízení. V 76 minutě vyhrává hlavičkový souboj L. Gil, na branku postupuje P. Bakos, na vápně nám předvede pár tanečních kreací, předkládá P. Havrdovi a ten křižně pálí ke vzdálenější tyči. Brankář však konečky prstů vyráží na rohový kop. V 78 minutě nezachycuje ve středu pole K. Nagy míč, po kombinaci dvou hráčů se jeden z nich dostává sám až před Kopeckého, ale ten zázračně vyráží nohou stoprocentní šanci. Nejsme schopni déle udržet míč na kopačkách a kontrolovat jej. Hosté tak dál tlačí na pilu a mačkají nás jak houbu. V 87 minutě naznačí hostující hráč na velkém vápně střelu, naši obránci mu skočí na lep a pak už následuje skutečná střela, která končí na vinglu naší branky, od níž se odráží do země před branku. Zde je další možné nebezpečí odvráceno. V 90 minutě již jen takticky střídáme a vzápětí se ozývá píštalka hlavního rozhodčího a utkání končí. Konečně si mohu z hluboka oddechnout. Vzhledem k průběhu hry, kdy jsme byli snad 80% horším týmem, je to malý zázrak. Ano určitě takové zápasy existují, ale pokud jsme jejich přímými aktéry, pak bych jim raději nebyl přítomen. Jsem rád, že je již konec sezóny. Po odchodu T.Vimra s P. Němcem a posléze i M. Gila do zahraničí, přichází zranění D. Tauše s L. Gilem. Celý podzim lepíme sestavu, jak se dá. Vzhledem k těmto skutečnostem se musíme na podzim podívat střízlivýma očima a konstatovat, že jsme možná uhráli více, než jsme očekávali. I přes to, nám k absolutní spokojenosti chybí min. 5 bodů a to zejména z domácího hřiště. Zápasy s Unhoští, Rakovníkem a Mšecí nám měly přinést více bodů.

S nadějí musíme vzhlížet k tomu, že se uzdraví D. Tauš, že se stoprocentně dá do pořádku L. Gil, ale také Ma.Špeta, který absentuje již rok. S tímto hráčem nadále počítáme. Je však nutné, aby si on sám srovnal rozumové pochody a začal pro svou osobu v tomto směru mnohem více dělat. Martin určitě uzná, že mám pravdu a že je nutné na rehabilitaci více zamakat a správně se kousnout. Od svého přestupu z Vraného Zlonickému fotbalu ještě něco dluží a já věřím, že nám to svými výkony vrátí. Z týmu odchází již zmiňovaný T. Kubík a také L. Pechoč, jež se stěhuje s rodinou do Českých Budějovic. Liborovi děkujeme a přejeme hodně štěstí. Vzhledem k jeho mládí a herním kvalitám je to opravdu ztráta. Momentálně jsme tak na -5 hráčích. Sehnat hráče nové, to je velký kumšt. Máme přes zimu o starost postaráno. Hráči si teď musí odpočinout a pak se dát opět do práce. V zimní přípravě se nikdo nemůže šetřit a šetřen nebude. Je nutné zvýšit fyzický fond, který nám skutečně z mého pohledu chyběl. Čeká nás těžké jaro.

Za uplynulý ½ rok děkuji všem hráčům, trenérům i funkcionářům za jejich práci a našim fanouškům za skvělou podporu. Užijte si zbytek podzimu, krásné Vánoce a v roce 2015

Na shledanou.                                                               Tomáš Smetana

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163