SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK ZLONICE : FK STEJSTAV HÝSKOV

                   0 : 1 ( 0 : 0 )

Tomáš Kopecký

Dominik Tauš

Lukáš Košťák Lukáš Gil Jiří Hubáček ml.

Lukáš Samek, Karel Nagy , Petr Bakos , Jakub Novák

Michal Demeter , Jakub Švarc

Střídání : Martin Gil , Marek Štěpanovský

PROKLETÍ DOMÁCÍHO HŘIŠTĚ POKRAČUJE

Bohužel je tomu tak. Naše trápení v domácím prostředí nebere konce, stejně jako export bodů. Již první jarní utkání nám ukázalo, že na tom nejsme po herní stránce moc dobře a že nám bude možná na jaře víc teplo než v letních měsících. Naši hráči si tak trochu spletli datum vztahující se k Velikonocům a koledovali už tento víkend. Nakonec pro sebe nevykoledovali ničeho, kromě velkého problému. Když už jsme u problému, pak tento má naše mužstvo zejména v samotné prezentaci své hry a především v útočné fázi. V týmu v současné době není kvalitní útočník, jenž by byl skutečnou hrozbou pro soupeřovy zadáky a v hostující obraně dělal vítr. Oba naši útočníci ač svou kvalitu mají, nepodstupují odvážněji souboje s protihráči a hlavně jsou na štíru s fyzickým fondem, což je na pováženou. Vydržet 30 minut je chabá vizitka a nikdo nemůže pak čekat, že se prosadí. Záložní řada je na tom obdobně, byť tam musíme spíše hovořit o kvalitě. Jeden a půl chlapa je málo. No a obrana? ta prostě stůj co stůj musí v každém utkání vyrobit gólovou šanci. Tentokrát to bylo sice tak napůl, ale i tak se skórujícím hráčem nikdo k naší bráně neběžel!

Abych ale pouze nekritizoval.

Z mého pohledu bylo utkání odbojováno, ale bohužel nikoli všemi hráči. To je kámen úrazu. Každý si musí uvědomit, že právě na něm leží celkový výsledek. Polovina týmu konečný výsledek nespasí. V našem týmu bych pochválil opět famózního T. Kopeckého, který předvedl bravurní zákroky a svůj tým výrazně, nejméně ve 4 případech, podržel. Dobře hrál i P. Bakos, ale to je již známá věc. Výkonem mě překvapil i L. Gil, který poctivě dřel a je to hráč, kterému na výsledku záleží a případný neúspěch ho trápí. D. Tauš až na pár kratších centrů hrál opět s přehledem. Další ze sekundantů těchto hráčů K. Nagy a J. Novák dokud mohli, taktéž nehráli špatně. Zbylé pole hráčů už svým výkonem výrazně zaostávalo.

Hosté se představili jako vyzrálé mužstvo, které ví co chce hrát a bylo fotbalovější. Po krátkém oťukávání, kdy měl Hýskov opticky mírně navrh, se do vedení se mohl dostat již v I. Poločase, kdyby výše jmenovaný T. Kopecký nevytáhl skvělých zákroků. Naše mužstvo nejdříve zahrozilo dvěma střelami nad branku P. Bakos, D. Tauš, aby se pak v šanci ocitl J. Novák, který se ve vápně kličkou zbavil protihráče, ale namísto střely volil přihrávku, která skončila na noze hostujícího obránce. Tentýž hráč se dostal do velké šance ještě jednou, ale zcela osamocen v prostoru pok. kopu netrefil optimálně míč. Více světlých okamžiků našeho mužstva by se nenašlo. Ve druhém poločase se naše hra o něco zlepšila a přelévala se převážně na soupeřově polovině. Do obrovské šance se dostal P. Bakos, který ve vápně prošel skrze 4 protihráče až před brankáře, ale ten jeho pokus kryl. Hosté odpověděli v 65 min. ranou do tyče.

Poslední čtvrthodina byla jak z hororu. Naši hráči nebyli schopní odkopnout míč, když už se jim to povedlo, tak to bylo opět na kopačky hostujících hráčů. Minela stíhala minelu. Zákonitě tak přišel trest. V 87 min. má u nohy J. Švarc míč na naší polovině hřiště a volí průhlednou přihrávku do strany na L. Košťáka, kterou jeden z hostujících vystihne. Tento hráč prochází naší obranou linií jak nůž máslem, neboť ta je přesvědčena, že míč který přes ni směřuje bude posouzen jako ofsajdový. Nikoliv, týž hráč si míč dobíhá a směřuje na Kopeckého, místo zakončení volí ještě přihrávku na zcela osamoceného spoluhráče do pravé strany a ten skóruje do prázdné branky. Kde byli obránci?
Hřebíček do rakve přidává v 90 min. K. Nagy, který ve skvělé pozici netrefuje po centru Švarce hlavou odkrytou branku a míří vedle.

První zápas nám tak pořádně zhořkl. Není všem dnům konec. Mužstvo se musí sebrat a zabrat. Bude to však hrozně těžké. Čekají nás vedoucí Doksy a ty body nerozdávají. Míč je ale kulatý a zápas začíná od nerozhodného stavu. Musíme však změnit styl hry, s otevřenou partií asi mnoho nepochodíme.

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop