SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

         SK MŠEC   :   SK ZLONICE  

                      0 : 2     pol. ( 0 : 1 )

 

Sestava:

                                                 Tomáš Kopecký

                                                     Lukáš Gil

   David Krampera,                 Miroslav Havliš,                   Jiří Hubáček

             Jakub Novák ,   Petr Bakos , Tomáš Vimr , Lukáš Košťák    

                                 Martin Gil ,     Michal Demeter

BRANKY : Petr Bakos – 2x

STŘÍDAL : Karel Zapadlo , Karel Nagy

 

ORANŽOVÉ PENDOLINO VYBOJOVALO DALŠÍ 3 BODY

 

Nové oranges dresy   přinesly našemu mužstvu dvakrát po sobě štěstí.

Nutno podotknout, že tentokráte mělo naše mužstvo i kus pořádného štěstí při šancích domácích borců, ale to k fotbalu patří. Zatím co v předchozích utkání jsme trochu toho štěstí postrádali, tak v tomto utkání se nás drželo. Nejsem si zcela jist, ale mám dojem, že na půdě ve Mšeci dosud nikdo nevyhrál. Domácí mají kvalitní tým, disponující mladými, technicky nadanými fotbalisty, což někteří ukázali v samotném zápase. Do Mšece jsme jeli s tím, že zde můžeme jenom získat. Motivací nám byly rovněž průběžné poněkud překvapivé výsledky z předešlého dne a také nedělní výsledek z Rakovníka, kde podlehly vedoucí Doksy. Tlak ve spodní části tabulky se tak nadále stupňuje.

Do Mšece jsme odjížděli bez D. Tauše, který měl problémy se zády a stále disciplinárně potrestaného J. Švarce, jehož žádost o prominutí zbytku trestu nebyla akceptována. Problémy s ramenem má nadále L. Samek.

Samotné utkání jsme nezahájili vůbec špatně. Již ve 2 min. proniká po pravé straně do vápna P. Bakos a předkládá po zemi přihrávku na M. Demetera. Domácí brankář tuto šanci maří zákrokem na zemi. V 7 min. poprvé zahrozí domácí celek. Dlouhý pas za naši obranu nachází jednoho z domácích borců, který se skrz vápno prokličkuje přes 4 naše hráče až před samotného Kopeckého na malé vápno . Naštěstí v obrovské šanci trefuje pouze našeho brankáře. V 9 min. vysílá po křídle J. Hubáček do brejku M. Demetera, ten ale volí chybné řešení a na místo přihrávky na druhé straně nacházejícího se M. Gila, volí střelu, jíž domácí brankář v pohodě chytá. V 16 min. přichází další obrovská šance domácího mužstva. Dlouhý nákop, který končí na hranici našeho velkého vápna, přináší nedorozumění naší obrany včetně brankáře. K míči se dostává domácí útočník, před nímž už jen zívá prázdná branka, ale ten ji neuvěřitelně přestřeluje. V tomto okamžiku jsme zřejmě přežili svou smrt. V téže minutě přichází chybný odkop od naší branky, míč se opět dostává k volnému hráči a ten zakončuje. Kopecký je však pozorný a i tuto střelu krotí na své hrudi. V 25 min. přichází náš první gólový úder. Vimr vysílá přes střed domácí obrany míč, za kterým se vydává spolu s Bakosem i jeden z domácích obránců a hlavně i domácí brankář. Nedorozumění obou domácích hráčů a hlavně nepochopitelný výlet domácího brankáře až na velké vápno využívá P. Bakos , přichází ještě klička a poté střela do prázdné klece – vedeme 1 : 0.

Po naší vedoucí brance spadla v areálu i časomíra. Dost možná nějaké znamení. V 32. min. vysílá do brejku T. Vimr pěkným vysunutím M. Gila, který podstupuje ve vápně souboj s jedním z domácích obránců, přičemž oba současně padají na zem. Martin se však zvedá jako první a rovnou zakončuje. Střela po zemi však končí na levé tyči domácí svatyně – škoda. Ve 40 min. přichází možná nejdiskutovatelnější okamžik celého zápasu. Na branku domácích se řítí P. Bakos, sám před posledním obráncem je jím faulován. Hlavní arbitr však k naší nevoli ukazuje domácímu borci pouze žlutou kartu a tutéž vidí i za následné protesty náš kapitán T. Vimr. Nedá se nic dělat, musíme nadále tvrdě pracovat a věřit, že další úspěch přijde. To už je ale poločas. V kabině je třeba trochu zchladit hlavy hráčům a motivovat je pro další minuty.

Druhý poločas začíná mírným náporem domácího mužstva. V 50. min. přichází centr z levé strany do našeho vápna, který nachází hlavu zcela volného hráče, ale Kopecký si s jeho pokusem opět poradí. V 56. minutě se ocitá v palebné pozici M. Gil, ale trefuje se pouze do domácího golmana. Příliš zatažená hra našeho mužstva a přetíženost obrany vede k tomu, že domácí ještě zvyšují svůj tlak. V 59. min. zaspíme při autovém vhazování domácích. Míč dostává hráč nejblíže ke středu velkého vápna a ten ihned vysílá střelu na mírně vysunutého Kopeckého, která míří pod břevno jeho branky. Tomáš však vytahuje fantastický zákrok a skokem Leoparda vyráží míč tak, že tento dopadá přesně na horní hranu břevna branky a teprve pak zamíří do autu. Jak střela domácího hráče, tak zákrok našeho brankáře byly krásným fotbalovým momentem.

Přečkali jsme tak další obrovskou šanci, abychom mohli v 62. min. opět udeřit. To Novák zabojuje v pravém rohu hřiště. Následuje několik bezvýsledných pokusů odpravit míč od branky. K míči se dostává L. Košták na středu velkého vápna, jehož střela je ale zblokována. Snášející se míč však padá k noze P. Bakose a ten jej trefuje nádherně rovnou pod břevno domácí branky 2 : 0. Opět krásný moment a hlavně velmi důležitá branka. Domácí tlačí na pilu, což je voda na náš mlýn a možnost využití nabízených brejků. Do jednoho z nich jde v 62 min. T. Vimr po levé straně. Jeho přihrávka napříč vápnem na M. Gila je však zachycena. V 68 min. proniká obranou domácích P. Bakos, ale míč je mu v poslední chvíli jedním z obránců odkopnut na rohový kop. Z následného rohového kopu propadá míč napříč celým vápnem, ale tam není nikdo z našich. V 75 min. přichází kombinace domácích v našem vápně a předložení míče volnému nabíhajícímu hráči, který střílí placírkou po zemi k naší levé tyči. I tentokrát si Kopecký postavil tyče dobře, když míč se pouze olízne o tyč a zamíří do autu. Domácí se ještě zdaleka nevzdávají a stále kombinují před naším velkým vápnem. Naši hráči však zodpovědně k těmto přistupují a nedávají jim mnoho prostoru a času něco vymyslet. V této fázi utkání už je to o vůli a bojovnosti, na což doplatí ŽK J. Novák, který musí být o pár minut nuceně střídán.V 90 min. přichází další z velkých možností domácích. Po rohovém kopu, který je odvrácen na velké vápno, přichází následně střela, která tentokrát končí na pravé tyči Kopeckého branky, odkud se odráží zpět do Tomáše a do autu. To byla také jedna z posledních akcí tohoto zápasu. Ten končí obrovskou úlevou našich hráčů a celého realizačního týmu.

Zlaté body- jinak to nazvat nejde. Těžký duel jsme zvládli díky obrovské bojovnosti všech hráčů a dodržení taktiky. Ta byla jednoduchá, pozorně bránit a zkoušet brejky. Dík patří všem hráčům, kteří konečně do puntíku dodrželi to, na čemž jsme se domluvili. Samozřejmě, že okénka se již tradičně našly, ale fotbalový bůh stál tentokrát při nás.

I když musím pochválit znovu a znovu celé mužstvo, stejně musím zmínit výkon jednoho hráče, a to P. Bakose. Podal vynikající výkon. Nejen, že dal obě naše branky, ale podstoupil nespočet soubojů, naběhal mnoho kilometrů a to jen kvůli tomu, aby mu, jak mi po zápase sám říkal „ chutnalo cigárko„.  Nedokáži si představit, jak by běhal, kdyby nekouřil. Kluci, všem Vám za dnešní výkon tleskám a budu se těšit na další zápas. Udělali jsme jeden z kroků k záchraně a před sebou jich máme ještě šest.

V dalším utkání hostíme rozjetou Velkou Dobrou. Věřme, že opět uvidíme pěkný fotbal s velkým „ V „.

                                                               Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop