SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partner SK Zlonice

 

     FK JENEČ               :    SK ZLONICE      ( 1 : 0 )

                             1     :     3          

                                                 Tomáš Kopecký

                                                    Lukáš Gil

   David Krampera,                 Miroslav Havliš,                   Jakub Novák

             Jakub Švarc ,   Petr Bakos , Dominik Tauš , Lukáš Samek    

                                 Martin Gil ,     Tomáš Vimr

STŘÍDAL : Vojtěch Kolman, Lukáš Košťák , Karel Zapadlo

BRANKY : Petr Bakos – 2 , Vojtěch Kolman

DUSTOJNÉ LOUČENÍ

Vítězstvím na hřišti již jistě sestupující Jenče se naše mužstvo rozloučilo s ne příliš povedenou sezónou důstojným způsobem. K vítězství jsme však dokráčeli opět s velkými bolestmi a to zejména vinou neproměňování šancí. Byť bylo naše mužstvo téměř po celé utkání lepší a zejména v I. poločase si dokázalo vytvořit 4 dobré brankové příležitosti, nedokázalo je zúročit a tak přišel trest v podobě ojedinělého protiútoku domácího mužstva v 39. min. a jeho poločasové vedení 1 : 0. Do té doby jsme téměř k ničemu domácí nepustili. Ti hráli tentokrát o poznání horší partii než na podzim na našem hřišti, kde prohráli trochu nešťastně.

Naši nezačali v dešti vůbec špatně. Již v 6. min. zahrává P. Bakos rohový kop, který nachází ve vápně M. Gila, jehož hlavička však do sítě nedoputuje, ale k dorážce se dostává jeho bratr Lukáš. V situaci na malém vápně, kdy chce doklepnout míč do branky je možná i faulován a tak má domácí brankář ulehčenou pozici a šanci chytá. V 11. min. centruje z pravé strany J. Novák míč do vápna na P. Bakose, který však míč napoprvé netrefuje, jak by si představoval, ale dokáže jej ještě doběhnout, zpracovat a předložit do 100% šance M. Gilovi, který však trefuje pouze golmana. Odražený balón posílá zpět do branky J. Švarc, ale k naší smůle trefuje opět M. Gila. V 15. min. přichází spolupráce P. Bakose s T. Vimrem, po níž následuje pěkná střela, ale i tuto domácí brankář vyráží. V 24. min. zahrává z levé strany rohový kop L. Samek, jež na velkém vápně nachází J. Švarce, jehož pěkná placírka končí nad břevnem. V 28. min. prostrčí T. Vimr míč skrz obranu do běhu M. Gilovi, ale ten tváří v tvář domácímu brankáři netrefuje zařízení a zakončení jde vedle branky. V 35. min. přichází první varování pro naši obranu. Domácí zahrávají tr. kop, který je odvrácen na velké vápno a zde přichází střela nad branku. V 39. min. již zahřmí, když se domácí vymaní téměř od svého rohového praporku z tlaku, následuje přenesení hry na druhou stranu, centr na vzdálenější tyč, zakončení jednoho z volných hráčů a vzápětí doklepnutí míče do branky dalším ze zapomenutých hráčů. Po velkých brankových příležitostech tak prohráváme 1 : 0. Štěstí ještě ve 40. min. zkouší střelou k tyči P. Bakos, ale domácí brankář je opět pozorný. Do kabin tak odcházíme promoklí a zkroušení.

Druhý poločas přináší některé změny v sestavě, které jsou zapříčiněny neuspokojivým stavem, ale taktéž nespokojeností s výkonem některých hráčů. Do hry naskakuje V. Kolman a je to právě on, kdo může hned zkraje srovnat skóre. Nejdříve vysouvá T. Vimra, který proniká do vápna, ale na místo zakončení volí ještě jednu kličku navíc a míč je mu odebrán. Naštěstí ten se odráží zpět právě k V. Kolmanovi, který v dobré palebné pozici zakončuje nad branku. V 57. min. je na pravé straně faulován D. Krampera, který sám zahrává tr. kop. Jeho centr ve vápně nachází přesně hlavu Bakyho a ten srovnává stav utkání na 1 : 1. O čtyři minuty později proniká snad přes tři hráče do vápna T. Vimr, ale těsně a důrazně bráněn posílá míč nad branku. V 63. min. mohla jedna z nenápadných akcí domácího celku skončit vyrovnávací brankou. Akci přes střed hřiště zakončuje jeden z domácích borců střelou za vápnem a ta končí na břevnu naší branky. V 70. min. nabíjí D. Tauš před vápnem J. Švarcovi a jeho povedenou ránu pod břevno domácí golman spíše reflexivně a s velkým štěstím vyráží na rohový kop. K rohovému kopu si sbíhá D. Tauš. Tomu se centr ale vůbec nezdaří a míč se doslova sotva doklouže do vápna. K údivu všech si však domácí obrana s tímto míčem neporadí, ten se dostává k V. Kolmanovi a ten nekompromisně zakončuje tvrdou střelou pod břevno 2 : 1 pro naše. O dvě minuty později přichází opět souhra Bakose s Vimrem a zakončení druhého jmenovaného do nohou brankáře. V 82. min. se souhra těchto hráčů opakuje, ale v opačném pořadí a přichází přesné zakončení k tyči 3 : 1. Rovněž V. Kolman se může dvakrát zapsat do listiny střelců, když po vysunutí Taušem svede běžecký souboj s jedním z obránců a zakončuje střelou do vzdálenější tyče. To byla také jedna z posledních šancí tohoto zápasu. Herně to nebyla žádná sláva, ale slouží nám ke cti, že jsme dokázali obrátit nepříznivý výsledek a zvítězit.

Rozlučka s trochu rozpačitou sezónou je tak o trochu radostnější ( bližší hodnocení uplynulé sezóny přineseme později ).

Resumé : 9 místo   26 utkání 10 – 5 – 11 43 : 46   35 bodů.

                                                                   Tomáš Smetana

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163